۱۴۰۰روز گذشت مشکل اقتصاد حل نشد | کاندیدای افتابی به صحنه خواهیم آورد

رئیس کمیته انتخابات جبهه اعتدالگرایان گفت: ما برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کاندیدای در سایه نه، بلکه کاندیدای افتابی به صحنه خواهیم آورد که تا آخرین لحظه برای جلب آرای عمومی رقابت کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا جمشید ایرانی رئیس کمیته انتخابات جبهه اعتدالگرایان در گفت‌وگو با فارس، درمورد کاندیدای پوششی روحانی برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: ما اصلاً برای آقای روحانی کاندیدای پوششی قبول نداریم که بخواهیم این مسئله را مطرح کنیم.

وی افزود: ما برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کاندیدای در سایه نه، بلکه کاندیدای افتابی به صحنه خواهیم آورد که تا آخرین لحظه برای جلب آرای عمومی رقابت کند.

رئیس کمیته سیاسی جبهه اصلاح‌طلبان با تأکید بر اینکه شرایط رقابت در انتخابات سال ۹۶ نامتقارن است، گفت: در فضای نامتقارن باید نامتقارن بازی کرد.

ایرانی با بیان اینکه فقط ۳۰ درصد از آرای عمومی متعلق به جریانات سیاسی است، گفت: ۷۰ درصد از آرای عمومی بر اساس عملکردها به صندوق‌های رأی سرازیر می‌شود. ما با توجه به برخی وعده‌های عملی نشده آقای روحانی چگونه می‌خواهیم این ۷۰ درصد را به سمت سبدهای رأی خود هدایت کنیم.

وی با انتقاد از شعارهای اقتصادی دولت خطاب به رئیس‌جمهور گفت: ۱۰۰ روز که نه، هزار و ۴۰۰ روز گذشت و مسئله اقتصادی حل نشد. چه کسی قرار است ۷۰ درصد از آرای عمومی را متقاعد کند؟

رئیس کمیته انتخابات جبهه اعتدالگرایان مجدداً تأکید کرد: ما در مقابل روحانی در سال ۹۶ قائل به کاندیدای در سایه نیستیم، بلکه اصلاح‌طلبان باید کاندیدای اصلی داشته باشند.

ایرانی خطاب به برخی از احزاب جبهه اصلاحات گفت: تا کی می‌خواهید مسیر رادیکالی خود را دنبال کنید و اصلاح‌طلبان را به دره‌های سقوط بکشانید. شما امروز حول خرد و تصمیم‌گیری فردی در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گرد آمده‌اید که تا دیروز عارف را اصلاح‌طلب بدلی می‌دانستید.

وی ادامه داد: آقایان می‌فرمایند مراقب باشیم که اشتباهات سال ۸۴ و ۸۸ تکرار نشود، عامل اصلی تندروی‌ها و اشتباهات انتخابات گذشته همین اصلاح‌طلبان رادیکال بودند. ما را به خیر شما امید نیست، لطفاً شر نرسانید.

Share