تیم ملی فوتبال بدون کی‌روش به ایران بازگشت

تیم ملی فوتبال به ایران بازگشت.در حالی که پیش از این هم اعلام شده بود، کی‌روش به همراه ملی پوشان به ایران نیامد و باید دید واکنش مسئولان فدراسیون فوتبال به اتفاقات حاشیه‌ای این اردو چه خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران که با ۱۸ بازیکن اردوی ۵ روزه خود را در شهر دوبی و باشگاه ایرانیان برگزار کرد عصر امروز از طریق فرودگاه امام خمینی وارد تهران شد.
در حالی که پیش از این هم اعلام شده بود، کی‌روش به همراه ملی پوشان به ایران نیامد و باید دید واکنش مسئولان فدراسیون فوتبال به اتفاقات حاشیه‌ای این اردو چه خواهد بود.
در حالی که تیم ملی فوتبال ایران وارد تهران شده بود، ابتدا افشین پیروانی از پله‌های سالن خروجی به سالن بار آمد و در ادامه بازیکنان تک تک و با فاصله از هم وارد این سالن شدند.
همچنین دستیاران خارجی کی‌روش نیز به ایران بازگشته‌اند.

ورزش سه هم نوشته است: روز گذشته در دبی کارلوس کی‌روش در جلسه طولانی خود با مهدی تاج وی را در جریان تصمیم خود قرار داد. آنچه که باعث اتخاذ این تصمیم از سوی کی روش شده، دلخوری او از انتقادها و حملات کاربران در فضای مجازی است، چراکه او همواره به عنوان یک سرمربی محبوب موجی از تحسین ها را در پی خود داشته اما مساله درگیری کش‌دارش با برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس، فضایی دو قطبی ایجاد کرد و انتقاداتی جدی را متوجه وی کرد.

کی روش در دبی به مهدی تاج رئیس فدراسیون گفته با توجه به فضای پیش آمده و برای اینکه فدراسیون را زیرفشار بیشتری نگذارد از سمت خود استعفا می دهد اما تاج با رد این استعفا از کی روش خواسته با قدرت کار خود را ادامه دهد. البته تاج نیز انتقادهایی جدی به برخی اتفاقات این هفته داشته و خطاب به کی روش اعلام کرده که از او انتظار تدبیر بیشتری در این ماجرا داشته است.

رئیس فدراسیون فوتبال که تا اینجا چالش‌های اطراف تیم ملی را مدیریت کرده است، قصد دارد با آرام کردن فضا، شرایط صلح بین کی روش و برانکو را فراهم کند و در این راستا به کمک رسانه‌ها و البته هواداران فوتبال نیز احتیاج دارد. او که هفته ای پرتب و تاب را پشت سر گذاشته در تلاش است به سرعت این غائله را بخواباند، کار سختی که باتوجه به حضور کی روش در یک سمت آن دشوارتر هم می شود.

Share