احمدزاده:از همه دوستداران ملوان، عذرخواهی می‌کنم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،احمدزاده گفت: از هواداران خوبمان که تا لحظه آخر و به بهترین شکل ما را پشتیبانی کردند نیز تشکر می کنم و امیدوارم با حمایت آنان و رفع مشکلات موجود، ملوان به زودی به لیگ برتر بازگردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ورزش سه ،محمد احمدزاده سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بعد از سقوط این تیم به لیگ یک سرانجام سکوت خود را شکست. ahmadzade734543134766_l

وی با بیان اینکه به مانند همه انزلیچی ها در چند روز اخیر از شرایط روحی خوبی برخوردار نبوده گفت: منِ احمدزاده هرچه دارم از ملوان است به همین دلیل با وجود آگاهی از شرایط دشوار پیش روی ملوان، هدایت تیم را در ۸ بازی آخر بر عهده گرفته و در این راه با بهره گیری از پتانسیل بازیکنانی که در اختیار داشتم تمامی تلاشم را برای حفظ تیم به کار گرفتم. اما متاسفانه به علل مختلف تلاش مجموعه تیم برای فرار از سقوط کافی نبود و به همین دلیل باید به سهم خودم از همه دوستداران ملوان به ویژه همشهری هایم که روزهای سختی را سپری می کنند، عذرخواهی کنم.
از هواداران خوبمان که تا لحظه آخر و به بهترین شکل ما را پشتیبانی کردند نیز تشکر می کنم و امیدوارم با حمایت آنان و رفع مشکلات موجود، ملوان به زودی به لیگ برتر بازگردد.

tel final1

Share