توهین به پیامبر (ص) در ۳ میلیون نسخه در فرانسه

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مجله فرانسویِ “شارلی ابدو” قصد دارد در شماره بعدی خود، دوباره کاریکاتورهایی را در توهین به پیامبر اسلام (ص) به ۱۶ زبان جهان منتشر کند. “ریشا مالکا” وکیل روزنامه شارلی ابدو، تاکید کرد که بازماندگانِ تحریریه این هفته نامه، در شماره بعدی کاریکاتورهایی درباره حضرت محمد […]

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مجله فرانسویِ “شارلی ابدو” قصد دارد در شماره بعدی خود، دوباره کاریکاتورهایی را در توهین به پیامبر اسلام (ص) به ۱۶ زبان جهان منتشر کند.

“ریشا مالکا” وکیل روزنامه شارلی ابدو، تاکید کرد که بازماندگانِ تحریریه این هفته نامه، در شماره بعدی کاریکاتورهایی د۱۵۰۱۰۷۱۶۴۴۵۶_charb_charlie_hebdo_624x351_apرباره حضرت محمد (ص) و دیگر شخصیت ها منتشر خواهند کرد تا تاکید کنند که کارمندان این مجله، کوتاه نمی آیند.

“اریک پورتو” رئیس امور مالی مجله، به خبرگزاری فرانسه گفت: شمارۀ آیندۀ مجله، فقط توسط کارمندانِ باقی ماندۀ شارلی ابدو تهیه شده است و این مجله، پیشنهادهایی را که از کاریکاتوریستهای فرانسه و دیگر کشورهایی که دریافت کرده است، نپذیرفت.

مسؤولان این مجله فرانسوی تصمیم دارند که تیراژ یک میلیونی خود را به سه میلیون افزایش دهند.

/العالم

Share