ماجراهای حدادعادل و صندلی سحرآمیز! + عکس

به گزارش دیارمیرزا : تا کنون افرادی مانند علیرضا زاکانی، احمد توکلی، بیژن نوباوه و مهرداد بذرپاش توفیق نشستن روی صندلی جادویی حداد عادل نصیبشان شده است!

به گزارش دیارمیرزا :  خردادماه سال گذشته، پای غلامعلی حداد عادل در جریان یک بازی فوتسال دچار شکستگی شد.

 شکستگی پای حداد اندکی پس از آن اتفاق افتاد که او در رقابت با علی لاریجانی برای جایگاه ریاست مجلس توفیقی به دست نیاورده بود.بر اساس این گزارش، حداد عادل با وجود این شکستگی، با ظاهری جالب در حالی که عصا به دست داشت و دشداشه سفید رنگ به تن کرده بود در جلسه مجلس شورای اسلامی حاضر شد.از همان روز یک صندلی یا چهارپایه کوچک در کنار صندلی حداد قرار دادند که او بتواند با قرار دادن پای خود روی آن، بدون مشکل در جلسات حاضر شود.

با بهبود وضعیت پای این نماینده، صندلی کناردست او نه تنها برداشته نشد، بلکه بعد از مدتی صندلی شیک و تروتمیزتری جایگزین آن شد.

از آن پس، در حالی که حداد عادل دیگر نیازی به صندلی مذکور نداشت، کاربری آن نیز تغییر کرد. صندلی مذکور به اتفاق صندلی خود حداد عادل در کنار هم فضایی را فراهم کردند که از آن برای تشکیل جلسات رایزنی دو نفره حداد با نمایندگان استفاده می شود!

گاهی این جلسات به صورت سه نفره نیز برگزار شده که در این صورت کمبود صندلی باعث شده است تا نفر سوم روی زمین بنشیند!

گفتنی است بر اساس مشاهدات، هیچ یک از دیگر نمایندگان مجلس از چنین امکان ویژه ای برخوردار نیستند!

با این وجود معلوم نیست این امتیاز ویژه به چه دلیلی به رییس سابق مجلس داده شده است.

صندلی جادویی حداد عادل بعد از برگزاری جلسات رایزنی، در محل مخصوص خود زیر میز کنار دست او قرار می گیرد!

تا کنون افرادی مانند علیرضا زاکانی، احمد توکلی، بیژن نوباوه و مهرداد بذرپاش توفیق نشستن روی صندلی جادویی حداد عادل نصیبشان شده است!

گفته می شود در نتیجه جلسات رایزنی که روی این صندلی تشکیل شده، تا کنون تصمیمات مهمی اخذ شده است!

زاکانی یکی از کسانی که در این جلسات حضور پررنگی داشت، در جریان انتخابات ریاست جمهوری اخیر، بعد از ردصلاحیت شدن، به حمایت از حداد عادل پرداخت و حتی در فیلم انتخاباتی او نیز حاضر شد.

Share