زورگیری دختران جوان به بهانه ازدواج +عکس

به گزارش دیارمیرزا ساعت ۱۱ صبح ۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۲ چند نفر از اهالی منطقه علی آباد با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و آنها را در جریان دستگیری دو دختر زورگیر گذاشتند. پس از تماس بلافاصله ماموران کلانتری ۱۶۰ خزانه جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند. بعد از حضور ماموران در محل پیرمردی به […]

به گزارش دیارمیرزا ساعت ۱۱ صبح ۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۲ چند نفر از اهالی منطقه علی آباد با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و آنها را در جریان دستگیری دو دختر زورگیر گذاشتند. پس از تماس بلافاصله ماموران کلانتری ۱۶۰ خزانه جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

بعد از حضور ماموران در محل پیرمردی به نام قاسم به همراه زن جوانی که عروسش بود به نام فاطمه به ماموران مراجعه کردند و اظهارداشتند: ۱ ساعت قبل ۲ دختر جوان به درب منزل آن ها آمدند و خود را ماموران بهداشت معرفی کردند.
پیرمرد در ادامه گفت: دختران سوالات متداولی را درباره مسائل مختلف پرسیدند و بعد تقاضا کردند که وارد خانه شوند و از سرویس بهداشتی استفاده کنند.
زمانی که دختران وارد خانه شدند درب خانه را بستند و ناگهان یکی از آنان از زیر مانتو چاقو درآورد و دیگری نیز با در دست داشتن اسپری شبیه گاز اشک آور حمله ور شد و برای اینکه من صدایم در نیایید یک روسری در دهانم فرو کردند و دختر نیز چاقو را زیر گلویم گذاشت و گفت: اگر صدایت دربیاید سرت را می‌بریم.
در حالی که پیرمرد قربانی اوضاع روحی خوبی نداشت گفت: با سر و صدای ایجاد شده عروسم به همراه ۲ کودک خردسالش به پایین آمد و با مشاهده این موضوع با چوبی که در کنار حیاط بود به مقابله دختران زورگیر پرداخت.
عروس این خانواده در ادامه صحبت های پدر شوهرش گفت: در حالی که دختران زورگیر به طور بی‌رحمانه قصد صدمه رساندن به من و کودکانم را داشتند، برای دفاع از کودکانم و پدر شوهرم چوب را برای ترساندن مداوم به سمت آنان رها می‌کردم تا اینکه از جیغ من همسایه ها از دیوار خانه بالا آمدند و به کمک ما شتافتند.
عروس خانواده در پایان به ماموران تاکید کرد که دختران در حال حاضر به کمک اهالی دستگیر و در انباری خانه محبوس شدند.
به گفته گروهی از اهالی به ماموران وقتی که ما برای کمک از خانه خارج شدیم مشاهده کردیم که یک دستگاه خودروی سمند که دارای ۲ سرنشین پسر بود با دیدن ما اقدام به فرار کرد.
ماموران کلانتری ۱۶۰ خزانه دختران زورگیر را دستگیر کردند و آنان را به همراه اموال مکشوفه شامل یک چاقوی سلاخی و یک عدد چسب پهن که برای بستن دهان و دست قربانیان مورد استفاده قرار می‌گرفت، به کلانتری انتقال دادند.
“سرهنگ احمد صالحی” رئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه با تائید این خبر اظهار داشت: متهمان با انتقال به کلانتری به جرم خود اعتراف کردند و به ماموران گفتند که ۲ ماه قبل در پارک با ۲ پسر آشنا شدیم و سپس آنان با وعده ‌های ازدواج ما را وادار به انجام چنین اعمالی  می‌کردند.
به گفته سرهنگ صالحی دختران زورگیر به نام های مهپاره (۲۱ساله) ساکن شهرستان استان تهران و الناز (۲۵ ساله) ساکن تهران به چندین فقره زورگیری به همین روش در مناطق مختلف تهران اعتراف کردند. لذا پرونده متهمان در اختیار ماموران آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت تا سایر همدستان این دختران شناسایی و دستگیر شوند.
Share