فرماندار آستارا خبر داد:

رای اولی‌های آستارا مشارکت خود در انتخابات را جشن گرفتند

شهاب‌زاده اظهار کرد: جشن رای‌اولی‌ها با شرکت ۵۸۰ دانش آموز رای‌اولی آستارا در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جشن رای‌اولی‌ها با شرکت ۵۸۰ دانش آموز رای‌اولی آستارا در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.

محمدرضا شهاب‌زاده، فرماندار آستارا در این جشن در کانون امام خمینی (ره) این شهرستان گفت: آستارا به خاطر موقعیت خاص و ممتاز خود از ظرفیت ویژه‌ای برای توسعه همه جانبه برخوردار است و این امر در گرو مشارکت همگانی مردم در انتخابات امکان‌پذیر است.

وی افزود: دانش آموزان با رقم زدن سرنوشت خودشان از طریق انتخابات می‌توانند برای پیشرفت شهرستان در حوزه‌های مختلف مطالبه‌گری کنند و این نشانگر تجدید حیات نظام است.

شهاب‌زاده اضافه کرد: انقلاب اسلامی به نیروهای جوان به عنوان موتور محرّک نیازمند است و از شاخص‌های توسعه نظام مشارکت دادن مردم در بخش‌های سیاسی و اجتماعی است.

فرماندار آستارا خاطرنشان کرد: ۸۶ شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه شهرستان آستارا با یک هزار و ۹۲۸ نفر عوامل اجرایی پیش بینی شده و در این راستا ۴۴ شعبه مربوط به حوزه شهری و ۴۲ شعبه مربوط به حوزه روستایی آماده شده است.

Share