معاون وزیر صمت با حضور در گیلان؛

محصولات کارخانجات پارس خزر تحت پوشش دانش بنیان قرار گرفت

معاون وزیر صمت در بازدید از واحد تولیدی پارس خزر اعلام کرد: تلاش های وزارت صمت در مسیر کاهش هزینه های تولید است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حسین فرهید زاده معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در سفر به استان گیلان از چند شرکت صنعتی از جمله شرکت پارس خزر بازدید کرد و با ذکر اینکه وزارت صمت و سازمان‌های حمایتی نگاه ویژه خود را بر رفع موانع صنایع خرد و کلان کشور معطوف کرده است، گفت: هم علاقه مند بودیم و هم وظیفه داشتیم در راستای سیاستهای حمایت از تولید و حمایت از حقوق مصرف کنتدگان و تولید کنندگان به حضور برسیم.

 معاون وزیر صمت با ذکر اینکه پارس خزر یک برند فرامرزی و شناخته شده در سطح کشور است گفت: هم خودم هم هیات همراه بنده از مصرف کنندگان محصولات پارس خزر هستیم.

فرهیدزاده در بازدید از خطوط کارخانه تولید پنکه، پلوپز و چند محصول دیگر از کارخانه پارس خزر اشاره داشت: طبق مشاهدات، تیم این کارخانه فنی و متخصص است و پارس خزر یک برند شناخته شده است.

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان افزود: کالای ایرانی و از جمله محصولات کارخانجات پارس خزر که تحت پوشش دانش بنیان نیز قرار گرفته بعنوان اهرمی مؤثر در رونق تولید استان گیلان و کشور مورد توجه ویژه در رفع موانع خطوط تولید قرار می‌گیرد و در کارخانجات دستکش گیلان نیز شرح مشکلات ارزی و موانع توسعه اشتغال شنیده و ثبت شد.

فرهید زاده تاکید داشت: در تعاملی که با همکاری تمامی تولید کنتدگان خواهیم داشت، تلاش‌های وزارت صمت در مسیر کاهش هزینه‌های تولید و افزایش شتاب چرخه تولید خواهد بود و توقع این است که تولید کنندگان نیز انرژی خود را صرف بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی نمایند چون حمایت از قشر مصرف کننده نیز از وظایف ذاتی ماست.

وی تصریح کرد: ضروری است اقتصاد تعادلی و اقتصاد مقاومتی در شرایط بسیار خاص کشور مد نظر قرار گیرد و در میزان عرضه و تقاضا تعادل حفظ شود.

رییس سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان گفت: مردم خود بهترین قاضی هستند و میزان عرضه و تقاضای هر محصول حاکی از کیفیت و کارآیی آن محصول است.

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: برای حمایت از تولیدات داخلی و به خصوص در بخش لوازم خانگی توجهات و نگاه ویژه مد نظر قرار میگیرد.

فرهید زاده تاکید داشت: همواره تولید کنندگان با سامانه تجارت و سامانه ۱۲۴ در تبادل اطلاعات باشند.

Share