رئیس شورای شهر لاهیجان:

طرح جامع ترافیک لاهیجان تدوین شود | گلایه مردم از حضور معتادان متجاهر در پارکها

رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت: طرح جامع ترافیکی برای لاهیجان مطالعه و تهیه شود تا شاهد رفع مشکلات ترافیکی در این شهر باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمد ایدرم در جلسه شورای اسلامی شهر لاهیجان، با بیان اینکه لاهیجان شهری توریستی بوده و در فصول مختلف سال پذیرای حجم زیادی مسافر است و این موضوع شهروندان و رانندگان حمل و نقل عمومی را کلافه کرده است، افزود: ضروری است برای تسهیل در ترافیک شهر، طرح جامع ترافیک داشته باشیم.

وی اظهار کرد: بررسی تمامی مسائل و تصمیمات شهرستانی مربوط به حمل و نقل و ترافیک در صلاحیت شورای ترافیک بوده وچنانچه طرح جامع ترافیک لاهیجان تهیه شود می‌تواند مبنای عمل خوبی برای شورای ترافیک و سازمان حمل و نقل شهرداری باشد و از خیلی ناهماهنگی‌ها جلو گیری شود.

رئیس شورای شهر لاهیجان با بیان اینکه بر اساس قانون، مدیریت آرامستان‌ها بر عهده شهرداری است، از شهرداری لاهیجان خواست برای ایجاد سازمان آرمستان‌ها پیگیری‌های لازم انجام شود.

ایدرم به بازدید اعضای شورای اسلامی شهر از پارکهای سطح شهر اشاره و اظهار داشت: حضور برخی افراد نابهنجار و معتادان متجاهر در پارکهای سطح شهر نارضایتی عمومی را به دنبال داشته و می‌طلبد با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و حضور بیشتر کودکان در پارک‌ها برای گذراندن اوقات فراغت، این موضوع بیش از پیش مورد توجه مسئولین مربوطه قرار گیرد و شهرداری نیز برای جلوگیری از سرقت لوازم پارکی و ایجاد امنیت بیشتر نسبت به استقرار نگهبان بیشتر در پارک‌ها اقدام نماید.

وی از اعضای شورا خواست جلسات کارشناسی پروژه ایجاد خیابان غذا را بیشتر نموده و با جدیت پیگیری نمایند.

رئیس شورای شهر لاهیجان از شهردار خواست وضعیت تابلوهای تبلیغاتی را تعیین تکلیف نماید و هماهنگی‌های لازم بین شهرداری و پیمانکار تابلوها انجام شود.

Share