شهردار لاهیجان خبر داد؛

برگزاری جشنواره چای با حضور سالار عقیلی و ناصر وحدتی در جزیره استخر لاهیجان

شهردار لاهیجان از برگزاری جشنواره و نمایشگاه چای با حضور سالار عقیلی و ناصر وحدتی از هنرمندان مطرح کشورمان در جزیره استخر لاهیجان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رضا زنده دل در گفت و گویی گفت: جشنواره چای به مناسبت روز جهانی چای، توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر لاهیجان و با همکاری و حمایت فرمانداری، سازمان چای کشور، سندیکای کارخانجات چای شمال و اتحادیه چایکاران شمال روز پنج شنبه چهارم خرداد همزمان با ایام دهه کرامت از ساعت ۶ عصر در جزیره استخر لاهیجان برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: به منظور حمایت و معرفی چای مرغوب کشورمان، نمایشگاه عرضه چای بهاره نیز با حضور تولید کنندگان چای و کارخانه‌های چایسازی در ورودی پل جزیره استخر از روز پنج شنبه به مدت یک هفته برگزار می‌شود.
وی گفت: سال گذشته با حضور استاندار محترم گیلان و دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو ایران، شهر لاهیجان به عنوان پایتخت چای ایران معرفی شد و مدیریت شهری لاهیجان با همکاری همه دست اندرکاران صنعت چای برای معرفی بیشتر محصول چای داخلی به هم وطنان عزیز کشورمان تلاش خواهد کرد و امیدواریم با برگزاری بین المللی این رویداد شاهد معرفی چای ایرانی در سطح دنیا باشیم.
وی افزود: از همه هم وطنان عزیز برای حضور در این جشنواره و بازدید از نمایشگاه چای دعوت می‌نمایم.

Share