ولی جهانی اعلام کرد؛

برگزاری تور گردشگری نوروزی در رشت | معرفی نقاط مختلف گردشگری رشت به مسافران

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از برگزاری ۲۴ تور رشت‌گردی از اول تا دوازدهم فروردین خبر داد و گفت: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در برگزاری این تور گردشگری همکاری دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، ولی جهانی با اشاره به اینکه تور گردشگری از یکم تا ۱۲ فروردین در رشت برگزار می‌شود، اظهار کرد: این تور به منظور بازدید از جاذبه‌های گردشگری و صنایع دستی صورت می‌گیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان افزود: این تور با عنوان‌های «رشت گردی و خبرنگاران»، «رشت گردی و جوانان»، «رشت گردی و گردشگران»، «رشت گردی و خانواده»، «رشت گردی و کودکان» برگزار می‌شود.

جهانی با بیان اینکه این تورها با برنامه‌هایی متنوع برای همه سلیقه‌ها و گروه‌های سنی مختلف برگزار می‌شود، ادامه داد: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در برگزاری این تور گردشگری همکاری دارند.

او، یکی از اهداف برگزاری تور را معرفی نقاط مختلف گردشگری رشت به مسافران و گردشگران عنوان کرد و اضافه کرد: با توجه به اینکه رشت به عنوان شهر جهانی صنایع دستی نام گرفته و برای ثبت جهانی در نوبت سازمان یونسکو قرار دارد، شناساندن این ظرفیت به مردم جزو برنامه‌ها و اهداف این اداره کل است.

Share