فرماندار املش مطرح کرد؛

پیشرفت ۷۵ درصدی پروژه پل کیازنیک املش

فرماندار املش از پیشرفت ۷۵ درصدی پروژه پل کیازنیک خبر داد و گفت: با اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار پروژه تا اوایل سال ۱۴۰۲ به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به نقل از مهر، مختار رضایی، فرماندار املش با اشاره به روند اجرای پروژه کیازنیک املش، اظهار کرد: این پل دو شهرستان املش و لنگرود را به هم متصل می‌کند در سیل سال ۹۷ تخریب شد و سال ۹۸ روند احداث و بازسازی مجدد آن کلید خورد.

وی با اشاره به نگاه جدی دولت سیزدهم در اجرای پروژه‌های بر زمین مانده افزود: دولت سیزدهم برای اجرای پروژه‌های ابتر و نیمه تمام اهتمام جدی دارد و این رویکرد در گیلان و شهرستان املش با جدیت دنبال می‌شود.

فرماندار املش با بیان اینکه احداث پل کیازنیک با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در سال ۹۸ شروع شد، گفت: تاکنون ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای اجرای این پروژه هزینه شده و ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رضایی از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای ادامه اجرای پروژه پل کیازنیک املش خبر داد و اضافه کرد: طبق تعهدات پیمانکار این پروژه تا اوایل سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

وی با اشاره به بازدید استاندار از پروژه، افزود: به دلیل اهمیت این پل برای اهالی دو شهرستان املش و لنگرود، در احداث و بهره برداری آن باید سرعت بخشیده شود.

Share