حمله اغتشاگران با سلاح ساچمه ای به مردم | شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی

جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به تیراندازی اغتشاشگران با سلاح ساچمه‌ای به سمت مردم و پلیس گفت: با اقدام به موقع پلیس و همکاری مردم ۳ نفر از عاملان تیراندازی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرهنگ حسین حسن پور اظهار داشت: علیرغم تاکیدات پلیس متاسفانه برخی افراد ناآگاه با پیروی از تبلیغات دشمن همچنان به دنبال ناامنی و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم هستند.

وی با بیان اینکه برخورد با اغتشاش‌گران، آسیب زنندگان به بیت المال و برهم زنندگان نظم عمومی مطالبه عموم مردم بالاخص کسبه و بازاریان است، افزود: پلیس قاطعانه در برابر آشوبگران و مخلان نظم و امنیت جامعه ایستاده و اجازه نخواهد داد عده معدودی با سوءاستفاده از احساسات مردم، باعث بی‌نظمی و هرج و مرج شوند.

این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به تیراندازی اغتشاگران با سلاح ساچمه‌ای به سمت مردم و پلیس، گفت: با اقدام به موقع پلیس و همکاری خوب مردم ۳ نفر از عاملان تیراندازی شناسایی و دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان تصریح کرد: متاسفانه براثر تیراندازی اغتشاشگران تعدادی از شهروندان مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

Share