رئیس دفتر بازرسی نهاد ریاست جمهوری؛

آزادسازی سواحل نماد حرکت انقلابی و تحقق عدالت محوری و اقدام جهادی بوده است

استاندار گیلان با بیان اینکه با پیش قدم شدن دستگاه های متصرف ساحل و اقدامات میدانی مسئولان دولت سیزدهم، تمام نوار ساحلی محصور و متصرف شده این استان در موعد مقرر دستور رئیس جمهوری آزاد شده است؛ گفت: آزادسازی سواحل نمونه ای بارز از کار جهادی و انقلابی است که اکنون برای دسترسی و بهره مندی بهتر مردم تداوم دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، اسدالله عباسی شامگاه (جمعه) در نشست بررسی آخرین اقدامات و راهکارهای بهره مندی مردم از سواحل با حضور رئیس دفتر بازرسی نهاد ریاست جمهوری و استانداران گیلان و مازندران در رامسر افزود: بعد از آزادسازی ساحل گیلان، کارگروه‌هایی در شهرستان‌های ساحلی به ریاست فرمانداران و در مرکز استان گیلان به ریاست استاندار، برای ایجاد و محیا کردن فضای مطلوب و درست برای دسترسی راحت، بهره مندی همه مردم از مواهب ساحل و پیشگیری از استفاده غیرقانونی دستگاه‌ها و بخش خصوصی از ساحل تشکیل شده است.

وی بیان کرد: امیدوارم شهد خدمت و مدیریت جهادی و انقلابی به دستور آیت الله دکتر رئیسی به کام مردم شیرین بنشیند و مردم به خوبی بتوانند از ساحل بهره‌مند شوند.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اثرات مثبت نشست مشترک رئیس دفتر بازرسی نهاد ریاست جمهوری و استانداران و مسئولان استان‌های گیلان و مازندران در رامسر، تصریح کرد: هم اندیشی مشترک را ادامه می‌دهیم تا با هم فکری و استفاده از نظرات متخصصین بخش ساحل و دریا، فضایی فراهم شود تا مردم به نحو مطلوب از ساحل استفاده کنند و اقتصاد دریامحور هم فعال شود و توسعه یابد.

 عباسی همچنین به نقش بسیار خوب صدا و سیما در به تصویر کشیدن اماکن تحت تصرف و همراهی در آزادسازی ساحل با پخش گزارش‌های ویژه اشاره و اظهار کرد: صدا و سیما نیز ساحل تحت تصرف خود در زیباکنار گیلان را با اقدامات خود سازمان آزاد کرد و بدلیل استقرار فرستنده‌های پرقدرت به شکل افقی محصور و قسمت ساحل را آزاد کرد.

رئیس دفتر بازرسی نهاد ریاست جمهوری نیز در این جلسه گفت: دستور رئیس جمهور مبنی بر آزادسازی سواحل نماد حرکت انقلابی و تحقق عدالت محوری، فساد ستیزی، مردمی بودن و اقدام جهادی بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین درویشیان با اشاره به اینکه این جلسه با توجه به اهمیت آزادسازی سواحل برگزار شده و این مهم مورد تحسین مردم قرار گرفته است، افزود: تصور مردم آماده بودن سواحل جهت بهره برداری است که باید اقدامات جهت رونق گردشگری و اقتصاد در سواحل عملیاتی شود.

نشست مشترک حجت الاسلام و المسلمین درویشیان، رئیس دفتر بازرسی نهاد ریاست جمهوری و استانداران گیلان و مازندران، معاونین عمرانی استانداری‌های گیلان و مازندران و هیئت همراه برای بررسی آخرین اقدامات و راهکارهای بهره مندی مردم از سواحل در رامسر برگزار شد.

Share