فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش خبر داد

تجهیز بخش ICU بیمارستان فومن توسط ارتش | به شعار «ارتش فدای ملت» پایبند هستیم

فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش، از تکمیل و تجهیز بخش آی.سی.یوی بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریالی خبر داد و خاطرنشان کرد: این پروژه با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در هفته دفاع مقدس به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرهنگ خلبان ولی رحمانی، مجری طرح های محرومیت زدایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش در حاشیه سفر دو روزه به گیلان جهت بازدید از طرح های در دست اجرای ارتش در استان، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در ایام شیوع کرونا توسط ارتش، اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران براساس فرمایش فرمانده معظم کل قوا و ابلاغ فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی به فرمانده نیروی زمینی ارتش، اقدامات ویژه ای را در سراسر کشور خاصه در پیک پنجم کرونا انجام داد.

وی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی طی دو ماهه گذشته هشت بیمارستان دائمی تنفسی را در زاهدان، خاش، رشت، قم و… احداث کرده است، افزود: در آینده نزدیک بیمارستان دائمی تنفسی را در اصفهان افتتاح خواهیم کرد.

فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش از ساخت مسکن برای خانواده شهید شاکری در روستای آبرود فومن خبر داد و خاطرنشان کرد: تکمیل و تجهیز بخش آی.سی.یوی بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریالی با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در هفته دفاع مقدس به بهره برداری می رسد.

رحمانی، همچنین از همکاری سپاه جهت احداث ۱۰ واحد مسکن محرومین در استان گیلان خبر داد و عنوان کرد: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در راستای محرومیت زدایی به ساخت مصلاها و مساجد و خانه های بهداشت کمک می کند.

وی رفع مشکل آب و برق و ایجاد آب شیرین کن در روستاهای خاش را از دیگر اقدامات ویژه نیروی زمینی ارتش دانست و یادآور شد: در هفته دفاع مقدس شاهد افتتاح بخش قابل توجهی از پروژه های محرومیت زدایی ارتش در سراسر کشور خواهیم بود.

مجری طرح های محرومیت زدایی ارتش، با بیان اینکه صداقت، وفاداری، خدمتگزاری، اخلاق مداری و مردمی بودن ارتش برای ملت ایران محرز است، اظهار کرد: به شعار «ارتش فدای ملت» پایبند هستیم و در لباس سربازی عاشقانه انجام وظیفه می کنیم.

وی از احداث مراکز شبانه روزی واکسیناسیون در چندین نقطه تهران و اصفهان توسط ارتش خبر داد و تاکید کرد: مراکز واکسیناسیون ارتش به فعالیت خود ادامه خواهند داد و کلیه سربازان نیز واکسن را دریافت می کنند.

 فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش علاوه بر بازدید از بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) در فومن، از بیمارستان مجهز دائمی تنفسی رشت نیز بازدید کرد.

Share