به مناسبت ایام گرامیداشت سالروز صدور فرمان رهبری درخصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز؛

استاندار گیلان با خانواده شهید ناصر پیروی در رشت دیدار کرد+ تصاویر

استاندار گیلان به مناسبت ایام گرامیداشت سالروز صدور فرمان رهبر معظم انقلاب درخصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز با خانواده شهید ناصر پیروی شهید مبارزه با قاچاق کالا در رشت دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، ارسلان زارع در دیدار با خانواده این شهید، با تصریح اینکه دیدار با خانواده شهدا موجب افزایش روحیه معنوی می شود، اظهار داشت: نیازمند دیدار با خانواده شهیدان هستیم تا از آنان بخواهیم برای انجام بهتر امور، ما را دعا کنند.

وی جامعه امروز را مدیون ایثار، افتخارآفرینی و رشادت‌های شهیدان دانست و تأکید کرد که باید اهتمام لازم برای زنده نگه داشتن یاد شهدا در اذهان و فرهنگ جامعه صورت گیرد.

زارع با گرامیداشت شهدای والامقام انقلاب اسلامی و نیز هشت سال دفاع مقدس گفت: شهیدان عرصه مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز، مجاهدانی راست قامت در عرصه های اقتصادی هستند که با همان روحیه شهدای جنگ تحمیلی، برای برقرار شدن اقتصادی سالم در کشور فداکاری کردند.

استاندار گیلان شهیدان را دارای جایگاهی ممتاز نزد خداوند متعال خواند و گفت: همه شهدا ازجمله شهدای عرصه مبارزه با قاچاق کالا، نزد افکار عمومی به عنوان تلاشگران عرصه امنیت اقتصادی شناخته می شوند و احترامی والا دارند.

در پایان این دیدار، استاندار گیلان لوح سپاسی به خانواده شهید پیروی اهدا کرد.

شهید ناصر پیروی که جنگلبانی با مدیریت جهادی شناخته می شد؛ با ایجاد وفاق و همدلی و نیز استفاده مناسب از مشارکت خوب مردم ، فعالیت های شایان توجهی در خصوص پاسداشت انفال الهی به انجام رساند ولی سودجویان و دست اندازان به سرمایه‌های ملی ایران اسلامی، این تلاش ها را برنتابیده و به قصد حذف یکی از رادمردان عرصه حفاظت از انفال، در صبحگاه هفتم اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۴ او را به شهادت رساندند.

۱۲ تیر ماه سالروز صدور فرمان رهبر معظم انقلاب درخصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

Share