معاون خدمات شهری شهرداری رشت خبر داد:

آماده باش کامل حوزه های خدمت رسان شهرداری رشت در زمان بارش برف

مقصودی معاون خدمات شهری شهرداری رشت از آماده باش کامل حوزه های خدمت رسان شهرداری رشت در زمان بارش برف خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا معاون خدمات شهری با اشاره به شروع بارش برف طبق پیش بینی های هواشناسی در شهر رشت اظهار داشت؛ بر همین اساس حوزه خدمات شهری از چند روز قبل با برنامه ریزی و هماهنگی های لازم با مناطق پنجگانه و سازمان های شهرداری در حالت آماده باش کامل و جهت کنترل و مدیریت بحران در صورت وقوع حوادث احتمالی در ستاد بحران مستقر می باشند.

مقصودی همچنین از استقرار خودروهای مرتبط با عملیات برف روبی در نقاط مختلف شهر خبر داد و گفت؛ نیروهای خدمات شهری هم زمان با افزایش شدت بارش برف نسبت به پاکسازی معابر اقدام خواهند نمود و این نیروها و واحدهای خدمات رسان تا مساعد شدن شرایط جوی در حالت آماده باش کامل خواهند بود.

وی عنوان کرد؛ این حوزه تمام تلاش خود را در راستای رفاه حال شهروندان به کار خواهد گرفت تا شهروندان عزیز بدون هیچ نگرانی از این نعمت الهی لذت ببرند.

مقصودی همچنین از آماده باش گشت فوریت های اجتماعی خبر داد و گفت؛ با توجه به اینکه سامانه ۱۳۷ شهرداری نیز به صورت ۲۴ ساعت جواب گوی مشکلات مردم می باشند، شهروندان عزیز نیز می توانند در صورت مشاهده افراد بی خانمان، با این سامانه تماس بگیرند تا گشت های شهرداری نسبت به انتقال این افراد به سامانکده و گرمخانه شهرداری اقدام نمایند

Share