با حضور معاون استاندار گیلان؛

بیش از ۴۰ پروژه عمرانی و خدماتی در آستارا افتتاح شد+تصاویر

همزمان با بزرگداشت هفته دولت و با حضور معاون استاندار گیلان بیش از ۴۰ پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان مرزی بندر آستارا افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، همزمان با بزرگداشت هفته دولت بیش از ۴۰ پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان مرزی بندر آستارا شامل هشت پروژه عمرانی متشکل از پنج پروژه عمرانی شهرداری آستارا، یک پروژه تقویت برق شبکه فشار متوسط زمینی، یک مرکز بازدیدکنندگان اکوپارک مربوط به اداره  محیط زیست آستارا، یک مجتمع پرورش ماهیان خاویاری  و هفت پروژه گردشگری و تفریحی شامل مجتمع پذیرایی، زیپ لاین، استخر قایق سواری و سرسره، مرکز اطلاع رسانی خدمات گردشگری پایانه مرزی، دفتر اطلاع رسانی گردشگری شماره دو و سه با حضور اصغریان معاون امور هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان، یونس رنجکش فرماندار آستارا و جمعی از مدیران استان گیلان و آستارا افتتاح شد.

فرماندار شهرستان مرزی آستارا در مراسم افتتاح این پروژه ها اظهار داشت: برای اجرای این طرح های عمرانی و خدماتی حدود ۱۱ میلیارد تومان اعتبار توسط بخش خصوصی، دولتی و شهرداری آستارا هزینه شده است.

یونس رنجکش اضافه کرد: در هفته بزرگداشت دولت ۸۷ طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان مرزی بندر آستارا با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است.

Share