یک نفر می‌خواست مرا بزند اما اجازه ندادم | نمی‌دانم اصلاً مشکل هواداران با من چه بود؟!

دروازه‌بان تیم فوتبال سپیدرود گفت: روز گذشته یکی از هواداران قصد داشت من را بزند، اما به او اجازه ندادم و مأموران نیروی انتظامی آن هوادار را گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، روز گذشته و در دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و گل ریحان البرز در هفته دوازدهم لیگ دسته اول، عده‌ای از هواداران تیم رشتی با ورود به زمین قصد درگیری با مهدی اسلامی،‌ دروازه‌بان سپیدرود را داشتند که همین موضوع باعث توقف چند دقیقه‌ای بازی شد.

مهدی اسلامی، دروازه‌بان تیم فوتبال سپیدرود درباره اتفاقات رخ داده برای او در دیدار این تیم برابر گل ریحان اظهار داشت: در دقیقه ۵۵ بازی بود که عده‌ای از هواداران به من فحاشی می‌کردند، اما به یکباره دیدم یک نفر از پشت به من حمله کرد. او می‌خواست مرا بزند، اما اجاره ندادم و خوشبختانه مأموران نیروی انتظامی او را گرفتند.

وی افزود: نمی‌دانم اصلاً مشکل هواداران با من چه بود؟ توقع هواداران از ما بالاست و ما هم تمام تلاش‌مان را کردیم تا تیم نتیجه بگیرد. در بازی‌های خارج از خانه هم عملکرد خوبی داشته‌ایم، اما در خانه فشار زیادی روی بازیکنان زیاد است. من در شهرهایی چون تبریز، کرمان و اهواز بازی کرده‌ام که فوتبالدوستان پرشوری دارند، اما اینجا (رشت) یکسری هوادارنما حضور دارند که این کارها را انجام می‌دهند. به نظرم این افراد هوادار سپیدرود نیستند. هواداران واقعی و برخی لیدرهای باشگاه بعد از بازی از من معذرت‌خواهی کردند.

دروازه‌بان تیم فوتبال سپیدرود در مورد اینکه پس از درگیری حاضر به ادامه بازی نشده است، گفت: بله همین‌طور است، چون یک بار دیگر هم این اتفاق افتاده بود. من یک ماه به یک ماه خانواده و دخترم را نمی‌بینم که بعد به من فحاشی شود؟! وضعیت مالی تیم را هم که همه می‌دانند. این اصلاً درست نیست.

اسلامی در پاسخ به این پرسش که «آیا برای ادامه فصل به سپیدرود بازخواهد گشت یا خیر؟»، تأکید کرد: الان به بیشتر بازیکنان غیربومی استراحت داده‌اند و گفته‌اند چند روز به شهرهای خودتان بروید. فعلاً هم وضعیت من مشخص نیست. بالاخره بحث امنیت جانی هم در میان است. ما نه پولی گرفته‌ایم و نه چیزی و اگر قرار باشد فحاشی شود و حمله هم کنند، نمی‌دانم چه بگویم. وقتی قدر آدم را ندانند فشار می‌آید. حتی بازیکنان حریف هم به من حق می‌دادند. در چند سالی که در لیگ دسته اول بازی می‌کنم، همیشه تیمم مدعی صعود بوده است. از هواداران سپیدرود تعریف زیادی شنیده بودم و به همین خاطر هم اولین تیمی که انتخاب کردم، سپیدرود بود، اما متأسفانه این تیم یکسری هوادارنما دارد که سال‌های قبل هم به آن ضربه زدند. همه یادشان است چه اتفاقی برای علی کریمی و خداداد عزیزی افتاد. الان هم علی نظرمحمدی به تنهایی پای تیم ایستاده است و تمام کارهای ما را او انجام می‌دهد.

«پس از درگیری با تو، علی نظرمحمدی نیز با هواداران درگیر شد.»، وی در واکنش به این طرح این موضوع گفت: بله، نظرمحمدی پشت بازیکنش در آمد. او با من صحبت کرد و جو آرام شد. حتی حلقه اتحاد هم تشکیل دادیم و دستکش‌هایم را دستم کردم تا درون دروازه بایستم، اما بازهم در ورزشگاه باز شد و هواداران داخل زمین آمدند که آنجا خود نظرمحمدی عصبانی شد. فقط در یک جایگاه این اتفاق افتاد و همه به داخل زمین ریختند. فکر نمی‌کنم هیچ جای دنیا چنین اتفاقی رخ بدهد که هواداران بازیکنان تیم خودی را تهدید کنند.

دروازه‌بان تیم سپیدرود در مورد اینکه برخی از بازیکنان تهدید کرده‌اند با این شرایط حاضر به بازگشت به تیم‌شان نیستند، یادآور شد: این بازیکنان هم حق دارند. برخی از بازیکنان خودشان بچه رشت هستند. باید این داستان‌ها تمام شود. هر مربی به این شهر می‌آید این اتفاقات می‌افتد. تمام تیم‌ها هزینه می‌کنند تا به لیگ برتر بروند، اما نظرمحمدی در سه سال تیم را به لیگ برتر برد. باید انقلابی در بین هواداران رخ دهد و فقط تیم را حمایت کنند، نه اینکه به خانواده بازیکنان بی‌دلیل توهین کنند. اعتقاد دارم از یک جایی این کارها مدیریت می‌شود. این اتفاقات باعث می‌شود هیچ بازیکنی دیگر سمت سپیدرود نیاید. اگر نظرمحمدی نبود اتفاقات بسیار بدی در بازی با گل ریحان می‌افتاد.

Share