جاسوس اعدام شده بازنشسته بود|واگذاری ۱۰۰ هزار واحد مسکونی به نیروهای صف وزارت دفاع

وزیر دفاع گفت: ۱۰۰ هزار واحد مسکونی که قرار است با همکاری وزارت راه‌و شهرسازی به احداث برسد، فقط به نیروهای صف وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح واگذار می‌شود و قرار نیست مدیران سهمی از این واحدها داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایلنا، امیر سرتیپ امیر حاتمی درباره نحوه واگذاری ۱۰۰ هزار واحد مسکونی که قرار بر این است با همکاری وزارت راه‌و شهرسازی به احداث برسد، گفت: نیروهای مسلح قشر زحمت‌کش کشورمان محسوب می‌شوند که مسئولیت خطیر برقراری امنیت در کشور را برعهده دارند و حداقل کار ما این است که بتوانیم دغدغه تامین مسکن را برای این نیروی ارزشمند انسانی و اجتماعی کشورمان رفع کنیم.

وی افزود: این ۱۰۰ هزار واحد فقط به نیروهای صف وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح واگذار می‌شود و قرار نیست مدیران سهمی از این واحدها داشته باشند.

وزیر دفاع همچنین درباره اعدام یکی از نیروهای قراردادی این وزارت خانه به اتهام جاسوسی گفت: این فرد از سال ۸۹ از وزارت دفاع جدا شده بود. در دوره بازنشستگی به سراغ وی آمده و متاسفانه این فرد را وادار به خیانت کرده بودند.

امیر حاتمی ادامه داد: بارها تاکید کرده‌ایم سزای افرادی که خیانت کنند همین رفتاری است که سازمان قضایی با این جاسوس انجام داد و بابت این اقدام ممنون سازمان قضایی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه البته این اتفاق در داخل وزارت دفاع رخ نداده است،‌ گفت: این اتفاق با اینکه بیرون از دستگاه در حال انجام بود، پس از دو سال روشن شد و این اقدام نشان می‌دهد که یک سپر امنیتی بسیار خوبی وجود دارد و حتی لایه‌های بیرون را مراقبت می‌کند.

Share