معاون سیاسی فرماندار و بخشداران رضوانشهر معرفی شدند

زارع اظهار داشت: همه مسئولان وظیفه دارند تا در جهت رضایت مردم و افزایش مشارکت آنان در انتخابات امسال و در راستای مطالبات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی آحاد مردم در چارچوب قانون گام ‌های موثری بردارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  ارسلان زارع در جلسه شورای اداری شهرستان رضوانشهر اظهار داشت: مردم عزتمند ایران در سال جاری در حالی گام دوم انقلاب اسلامی را آغاز کردند که در همه ابعاد و عرصه‌ها، مسیر توسعه و ترقی در راستای سند چشم انداز توسعه را طی می‌کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان افزود: در عرصه سیاست داخلی با هدایت رهبر معظم انقلاب، تدابیر ریاست محترم جمهوری و تلاش همه قوا، امنیت و آرامش اجتماعی حکمفرماست و مردم فهیم، نجیب و آگاه علی‌رغم وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی همواره از مسئولان و نظام جمهوری اسلامی حمایت کرده اند.

وی تصریح کرد:لازم است همانگونه که تاکنون خدمتگزاران مردم قدرشناس این حمایت های مستمر بوده‌اند، با تلاش و کوشش مضاعف زمینه رضایتمندی آنان را بیشتر فراهم نمایند.

زارع با بیان اینکه در عرصه سیاست خارجی هم راهبرد ما مشخص و واضح است، خاطرنشان کرد: دکترین سیاست خارجی نظام و مقام معظم رهبری بر اساس سه اصل عزت، حکمت و مصلحت استوار است که این اصول بیش از هر دوره دیگری مورد توجه دولت تدبیر و امید بوده و در همین راستا با استحکام، اقتدار و افتخار در راستای منافع ملی گام برداشته و بر می دارد .

زارع با بیان اینکه امروز هم خاورمیانه همچون دهه های گذشته برای همه ی کشورهای جهان به ویژه برای اعضای دائمی شورای امنیت سازمان ملل و کشورهای صنعتی دنیا و منطقه مهم و حساس است،گفت: ترامپ از ابتدای شکل گیری دولتش کوشش کرد تا مهمترین نقطه تمرکز خود را به این منطقه استراتژیک معطوف دارد. او با رفتار غیر قانونی و بی اخلاقی دیپلماسی، یک طرفه از برجام خارج شد اما در صحنه بین الملل، ملت‌های دنیا و دولتمردان کشورهای مختلف حقانیت مردم ایران و جمهوری اسلامی را به رسمیت شناخته و در عالم سیاست او را همراهی نمی کنند.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار  افزود:دولت آمریکا از دیپلماسی فعال و پویای وزارت خارجه کشورمان عصبانی است اما هیچ نقطه ضعف و اشکال قانونی از ایران در دست ندارد و لذا تلاش می کند بهانه ای همچون ماجرای نفتکش‌های خلیج فارس و حوالی تنگه هرمز که در این خصوص هم همچون گذشته موفق نشد را طراحی کند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به مسایل عرصه داخلی و مهمترین رویداد سیاسی و اجتماعی پیش روی ملت و کشور ما در پایان سال جاری یعنی برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و تصریح کرد: برای انجام این کار بزرگ وظیفه همگانی است تا با تلاش و همکاری، این مهم بهترین نحو به انجام برسد.

وی گفت: برگزاری سالم و قانونمند  انتخابات مبنای کار است و جدیت در پاسداری و صیانت از آرای مردم، تلاش برای افزایش مشارکت عمومی مردم به عنوان مهمترین رکن مشارکت سیاسی و مشروعیت مستمر نظام و اصل بیطرفی وزارت کشور باید با جدیت دنبال شود.

زارع اظهار داشت: همه مسئولان وظیفه دارند تا در جهت رضایت مردم و افزایش مشارکت آنان در انتخابات امسال و در راستای مطالبات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی آحاد مردم در چارچوب قانون گام ‌های موثری بردارند.

وی تاکید کرد: از هم اکنون هیچ مدیر و مسئولین نباید با گفتار و رفتار خود زمینه شائبه طرفداری و هوادارای کاندیداهای احتمالی را ایجاد کند و لازم است تا به معنای واقعی، اصل بی‌طرفی رعایت شود‌.

شایان ذکر است در این جلسه از خدمات ابراهیم چراغی معاون سابق فرمانداری و هادی صیادی و حسین روحانی بخشداران مرکزی و پره سر سابق، تشکر و قربان خوشحال به عنوان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی و بهیه انصاری و هادی صیادی به عنوان بخشداران جدید مرکزی و پره سر معرفی شدند.

Share