عیادت سرپرست فرمانداری لاهیجان از آتش‌نشان فداکار+ تصاویر

امیر جانبازی با حضور در بیمارستان ۲۲ آبان، از «جعفر محمدزاده» آتش‌نشان زحمتکش و فداکار لاهیجانی که در حادثه آتش‌سوزی گسترده صبح امروز دچار دودگرفتگی و مشکل تنفسی شده بود عیادت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرپرست فرمانداری لاهیجان و هیئت همراه با حضور در بیمارستان ۲۲ آبان، از «جعفر محمدزاده» آتش‌نشان زحمتکش و فداکار لاهیجانی که در حادثه آتش‌سوزی گسترده صبح امروز دچار دودگرفتگی و مشکل تنفسی شده بود عیادت کرد.

امیر جانبازی در این دیدار با آرزوی سلامتی هرچه زودتر برای این آتش‌نشان اظهار داشت: آتش‌نشانان نمونه بارزی از خدمتگزاران به مردم هستند که از جان خود می‌گذرند تا مردم در ایمنی، آسایش و آرامش باشند.

وی در گفت‌وگو با محمد زاده از زحمات او و سایر آتش‌نشانان تقدیر کرد و خواستار مراقبت و پیگیری تا زمان بهبودی کامل این آتش‌نشان زحمت‌کش شد.

در این دیدار، گنجه خسروی قائم‌مقام شهردار، دکتر رضایی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و رئیس بیمارستان ۲۲ آبان نیز حضور داشتند.

همچنین سرپرست فرمانداری لاهیجان در حاشیه این دیدار از سایر بخش‌های اورژانس بیمارستان ۲۲ آبان بازدید و در جریان روند خدمات‌رسانی به بیماران قرار گرفت.

شایان‌ذکر است صبح امروز در جریان آتش‌سوزی گسترده سه باب مغازه و بخشی از سقف یک‌خانه در خیابان جمهوری لاهیجان یکی از آتش‌نشانان دچار دودگرفتگی و مشکل تنفسی شده بود که به بیمارستان منتقل شد.

خوشبختانه حال عمومی آتش نشان فداکار لاهیجانی رضایت بخش است.

Share