از عملکردم در ملوان راضی نیستم | بیشتر مصدومیت بازیکنان مربوط به تغذیه نامناسب بود

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه بیشتر مصدومیت بازیکنان ملوان مربوط به تغذیه نامناسب بازیکنان ملوان بود گفت: از عملکردم در باشگاه ملوان بندر انزلی راضی نیستم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، نادر دست‌نشان در کنفرانس خبری پس از دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و شهرداری تبریز که عصر امروز در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد در مورد بازی اظهار داشت: خوشحالم که توانستیم آخرین بازی لیگ را با پیروزی تمام کنیم.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه تیم شهرداری تبریز بازی خوبی از خود در این بازی به نمایش گذاشت عنوان داشت: بازیکنان تیم شهرداری تبریز نتوانستند موقعیت‌های زیادی را بر روی دروازه تیم ملوان بندرانزلی ایجاد کنند.

نادر دست‌نشان با اشاره به اینکه اگر بازیکنان ملوان انگیزه بیشتری برای ادامه رقابت‌های لیگ داشتند می‌توانستیم چند گل دیگر را به ثمر برسانیم بیان داشت: بازیکنان ملوان با تمام کمبودها مقابله کردند و توانستیم با این کمبودها به رتبه ششم جدول دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه از عملکردم در باشگاه ملوان بندرانزلی راضی نیستم ابراز داشت: تیم‌های دیگر نسبت به سال گذشته سرمایه‌گذاری بیشتری کردند و تفاوت‌های زیادی بین تیم ملوان با سایر تیم‌ها بود.

دست‌نشان با اشاره به اینکه با توجه به بضاعت مالی تیم ملوان بندرانزلی، جایگاه بدی در جدول رده بندی کسب نکردیم گفت: مردم در مورد ملوان بندرانزلی بسیار دلسرد شدند و انتظار مردم نسبت به عملکرد باشگاه ملوان بندرانزلی بیشتر از عملکرد امسال این تیم است.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه جای ملوان بندرانزلی در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور خالی است افزود: هیچ صحبتی با من در مورد آینده و ادامه فعالیت با تیم ملوان بندرانزلی نشده است اما چند تیم دیگر به‌صورت غیرمستقیم تماس‌هایی با من داشته‌اند.

دست‌نشان با اشاره به اینکه دوست دارم فصل بعد به فعالیت خودم در تیم ملوان بندرانزلی ادامه بدهم اظهار داشت: کادر فنی و بازیکنان تیم ملوان بندرانزلی تمام تلاش خود را برای موفقیت این تیم انجام دادند اما بضاعت ما از سایر تیم‌ها کمتر بود.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه بیشتر مصدومیت بازیکنان ملوان مربوط به تغذیه نامناسب بازیکنان ملوان بود افزود: وقتی توان بدنی بازیکنان کم شود احتمال مصدومیت در آنها افزایش می‌یابد و بازیکنان زیادی را به همین دلیل از دست دادیم.

Share