تصویری از شوخی عجیب نماینده آستارا/این نماینده گیلان ۱۰۰ درصد موافق استیضاح ظریف است

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بسته خبری ویژه «از گوشه و کنار سیاست گیلان»جایی است که خبرهایی ‌رسمی و غیررسمی استان گیلان ‌بدون توجه به ملاحظه جناح‌های سیاسی برای مخاطبان آماده شده است.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بسته خبری ویژه «از گوشه و کنار سیاست گیلان»جایی است که خبرهایی ‌رسمی و غیررسمی استان گیلان ‌بدون توجه به ملاحظه جناح‌های سیاسی برای مخاطبان آماده شده است. در این بسته خبری دیارمیرزا بخشی از مهم‌ترین اخباری که کمتر بدان ها توجه شده است در اختیار مخاطبین قرار می گیرد.

صاعقه در املش قربانی گرفت

photo_2015-10-04_09-45-15صبح رانکوه نوشت:اصابت ناگهانی صاعقه سبب مرگ یک  زن روستایی ساکن روستای گرکرود ازبخش رانکوه شهرستان املش شد.

متاسفانه بر اثر اصابت مستقیم صاعقه یکی از روستاییان ساکن روستای ورکوره گرکرود ازبخش رانکوه، شهرستان املش هنگام تردد در خارج روستا و داخل زمین زراعی جان خود را از دست داد.

املش از امروز عصر شاهد بارندگی، رعد و برق است و هم اکنون نیز در این شهر هوای ابری حاکم بوده و احتمال بارندگی و رعد و برق وجود دارد.

شهرستان املش از جمله مناطق حادثه‌خیز استان  گیلان  است که همه ساله در فصل بهار دچار حوادثی همچون صاعقه، تگرگ و سیل می‌شود.

اسامی نمایندگان گیلانی امضا کننده طرح دو فوریت برجام

امروز طرح دو فوریتی« اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام » در جلسه علنی در دستور کار قرار گرفت و در نهایت یک فوریت آن به تصویب رسید.

به گفته محمدحسین فرهنگی، عضو هیات رئیسه مجلس که این طرح تا صبح امروز به امضای ۷۵ نماینده رسیده بوده اما در طول جلسه علنی تعداد امضاها افزایش یافته و به بیش از ۱۰۰ امضا رسیده است.

آنگونه که ایرنا گزارش اسامی برخی از این نمایندگان به شرح زیر است:

بروجردی، حقیقت پور، جلالی، باهنر، سبحانی نیا، باقری، حسن پور بیگلری، عبدالرضا عزیزی، جلیل سرقلعه، حیدرپور شهرضایی، محمد علیپور، رحیم زارع، ثروتی، عزیزی پارسانی، میرگلو بیات، رهبر، قوامی، پشنگ، عبدالله زاده، قاسم عزیزی، عبدی، محسنی ثانی، بهمنی، منصوری آرانی، عثمانی، دامادی، ناصری، پیرموذن، نبی الله احمدی، پاپی زاده، سید هادی حسینی، شوهانی، محمد صادقی، وحید احمدی، مصری، کاتب، تاجگردون، دستغیب، فرهنگی، قربانی، حسینی صدر، عبدالکریم حسین زاده، رحمنی، الیاس طاهری، سبحانی فر، جعفرزاده ایمن آبادی، ملک شاهی، محبی، قاضی پور، نعیمی رز، کولیوند، عباس رجایی، موسوی لارگانی، سادات ابراهیمی، سیدمحمد علی موسوی، ندیمی، بهمئی، سید شریف حسینی، قادری، هروی، غلام محمد زارعی، انصاری، رجبی، غلامرضا نوری، آشوری تازیانی، بت کلیا ، نعمتی، جلیلی، فریدونی، منوچهری، افتخاری، شریعت نژاد، کاشانی، دهدشتی و احمد توکلی.

این نماینده گیلان ۱۰۰ درصد موافق استیضاح ظریف است

نماینده رودبار با انتقاد شدید از دست دادن ظریف با اوباما در راهروی سازمان ملل، تأکید کرد: چرا باید من با دشمن دست بدهم؟! حرکت آقای ظریف اصلا به صلاح نظام جمهوری اسلامی نبوده و قطعاً به ضرر ایران تمام شده است. به نظر من این مسیر، مسیر اصلا خوبی نبوده و آقای ظریف باید پاسخگو باشد و در این شکی ندارم.

حکیمی در پاسخ به خبرنگار درسیاهکل که در صورت استیضاح ظریف، شما جزو موافقین استیضاح خواهید بود یا مخالف آن، گفت: من تا این زمان جزو امضاء کنندگان استیضاح نبودم، اما اگر بخواهد استیضاح بشود قاطعانه به آن رأی مثبت می دهم و ۱۰۰ درصد موافق استیضاح ظریف هستم.

تصویری از شوخی عجیب نماینده آستارا

این تصویر که نعیمی رز نماینده آستارا را در حال آغوش گرفتن یکی دیگر از نمایندگان نشان می دهد در کانال تلگرام «عصر ایران»منتشر شده است.

photo_2015-10-05_20-52-59

Share