بازیکنانی که سربازی نرفته اند/دروازبان تیم ملی ایران در لیگ یک!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،سازمان لیگ اسامی ۲۱ فرد شاغل در فوتبال ایران که خدمت سربازی را طی نکرده‌اند اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،سازمان لیگ اسامی ۲۱ فرد شاغل در فوتبال ایران که خدمت سربازی را طی نکرده‌اند اعلام کرد.2455d726b6b4a63bcaf23107d94367d1_750_330_cropCenter

در یکی دو هفته گذشته بحث‌ پیرامون چند بازیکن لیگ برتری که با کارت پایان خدمت جعلی در لیگ بازی می‌کردند سوژه اول رسانه‌های ورزشی شده بود، تا جایی که سازمان نظام وظیفه هم وارد عمل شد و به طور صریح اعلام کرد دو بازیکنی که بیشتر از همه راجع به آن‌ها بحث وجود داشته یعنی بختیار رحمانی و علی حمودی دوره‌ی سربازی خود را نگذرانده و باید وظیفه مقدس سربازی را طی کنند تا بتوانند بدون مشکل به فعالیت خود ادامه دهند.

از همان زمان روی بازیکنان زیادی شک و تردید وجود داشت که آیا خدمت سربازی خود را گذرانده‌اند یا خیر؟ حتی سرمربی یکی از تیم‌های لیگ برتر که انگار از جزئیات این موضوع و اینکه چه بازیکنانی دوره سربازی خود را نگذرانده‌اند خبر داشت، با بعضی از آن‌ها تماس گرفته بود و از آن‌ها خواسته بود که فصل بعد را در این تیم سپری کنند تا دوره‌ی سربازی خود را هم طی کرده‌ باشند.

با این حال سازمان لیگ طبق وعده‌ای که از پیش داده بود فهرست ۲۱ فرد شاغل در فوتبال ایران را که دوره‌ی سربازی خود را طی نکرده‌اند مشخص کرد. سازمان لیگ در نامه‌ای به باشگاه‌های لیگ برتری نام این افراد را اعلام کرده است.

فهرست ۲۱ نفره‌ی این لیست به این شرح است:

۱. آرش افشین

۲. میلاد غریبی

۳. حسین خلاقی

۴. شهاب کرمی

۵. علی حمودی

۶. ساسان انصاری

۷. علیرضا حقیقی

۸. حسین ماهینی

۹. بختیار رحمانی

۱۰. سعید حلافی

۱۱. امین جهان‌مهر

۱۲. محمدجواد شفیع‌زاده

۱۳. مهدی چاه‌کوتاه‌زاده

۱۴. ابراهیم صالحی

۱۵. محمد معاوی

۱۶. حسن معادی

۱۷. میلاد مدیرروستا

۱۸. عقیل عبدالخانی

۱۹. عباس عسگری

۲۰. علی کعبی

۲۱. منصور عظیمی

 در میان این لیست نام بازیکنانی به چشم می‌خورد که از هفته نخست لیگ باید برای تیم‌های خود به میدان بروند اما سازمان لیگ در نامه خود به باشگاه‌ها اعلام کرده که آنها حق بازی در تیم‌های غیرنظامی را ندارند. همچنین با وجود اینکه مهلت نقل و انتقالات لیگ به پایان رسیده، سازمان لیگ این فرصت را به این بازیکنان داده تا در تیم‌های نظامی در صورتی که فهرست‌شان جای خالی داشته باشد، بازی کنند در غیر این صورت این بازیکنان نمی‌توانند در تیم غیرنظامی لیگ برتری به میدان بروند.

نود/

Share