۱۵۵ میلیارد تومان پروژه سرمایه گذاری توسعه ای در بندرانزلی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرهاد منتصرکوهساری از سرمایه‌گذاری ۱۵۵ میلیارد تومانی پروژه‌ توسعه‌ای در بندر انزلی خبر داد و گفت: این سرمایه‌گذاری شامل ساخت و تکمیل موج‌شکن‌های انزلی، اسکله کالای عمومی، آماده‌سازی سیلوی غلات و انبارهای در دست ساخت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرهاد منتصرکوهساری با بیان اینکه طرح توسعه بندر انزلی همچنان در حال اجرا است، اظهار کرد: این توسعه در فازهای مختلف در دست اجرا است.

banaderوی از سرمایه‌گذاری ۱۵۵ میلیارد تومانی پروژه‌ توسعه‌ای در بندر انزلی خبر داد و گفت: این سرمایه‌گذاری شامل ساخت و تکمیل موج‌شکن‌های انزلی، اسکله کالای عمومی، آماده‌سازی سیلوی غلات و انبارهای در دست ساخت است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان از احداث سیول جدید غلات با ۶۰ هزار تن ظرفیت توسط بخش‌خصوصی در بندر انزلی خبر داد و افزود: این سیلو با سرمایه‌گذاری ۱۵ میلیارد تومانی توسط بخش‌خصوصی در بندر انزلی ساخته می‌شود.

وی با بیان اینکه برای احداث مخزن روغن خوراکی با ظرفیت ۵ هزار تن در بندرانزلی برنامه‌ریزی می‌شود، تصریح کرد: اکنون در حال مذاکره با بخش‌خصوصی برای احداث این مخزن هستیم.

منتصرکوهساری، خاطرنشان کرد: برای احداث سیلوی غلات با ظرفیت ۱۵ هزار تن در مذاکره هستیم که این اتفاق در بندر انزلی بیفتد.

وی احداث سیلوی غلات در بندرانزلی را مهم دانست و یادآور شد: با توجه به نیاز غلات و ترانزیت این محصول که از کشورهایی مانند ارمسنتان و ترکیه از مسیر ایران انجام می‌شود ایجاد سیلوی غلات در بندرانزلی یکی از برنامه‌های مهم امسال ما در بندر انزلی است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان در ادامه به وضعیت احداث بندر کیاشهر اشاره کرد و متذکر شد: به دلیل محدودیت‌های زیست‌محیطی به خاطر پارک ملی بوجاق، اکنون کار به طور موقت تعطیل شده است./فارس

 

Share