علت خودکشی سعید حلافی فاش شد/عشق به فوتبال بهانه است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  سعید حلافی که سه شنبه شب با خوردن ۵۰ قرص اقدام به خودکشی کرده بود،‌ در مصاحبه عجیبی که انجام داده نیمکت نشینی را به عنوان دلیل خودکشی خود اعلام کرده، حال آنکه دلایل دیگری برای چنین حرکتی از سوی او وجود دارد. وقتی خبر تشنج سعید حلافی و خودکشی […]

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  سعید حلافی که سه شنبه شب با خوردن ۵۰ قرص اقدام به خودکشی کرده بود،‌ در مصاحبه عجیبی که انجام داده نیمکت نشینی را به عنوان دلیل خودکشی خود اعلام کرده، حال آنکه دلایل دیگری برای چنین حرکتی از سوی او وجود دارد.

1380734_441623075946865_2064659348_n

وقتی خبر تشنج سعید حلافی و خودکشی او خیلی زودتر از آنچه تصورش را بکنیم به بروز حاشیه‌ها و شائبه های مختلفی انجامید تا مصاحبه عجیب حلافی بعد از ترخیص از بیمارستان نه تنها پایانی برای این شائبه ها نباشد که به ابهامات ماجرا بیش از پیش دامن بزند.

او که علت خودکشی اش با ۹۵ قرص را نیمکت نشینی در داماش دانسته، برخلاف شایعات مطرح شده، نه به خاطر استفاده بیش از حد از مشروبات الکلی راهی بیمارستان شده و نه از قرص‌های روان‌گردان استفاده کرده! اما نکته اینجاست که اقدام او به خودکشی از فشار روانی ناشی از اختلافات مالی خانوادگی او نشأت می‌گرفته و سرانجام او را به این اقدام رسانده.

اختلافات مالی او با برخی اعضای خانواده‌اش اخیراً آنقدر شدید شده بود که حلافی به شدت به خاطر این موضوع تحت فشار قرار داشته. حلافی حتی چندین بار هم به باشگاه مراجعه کرده بود تا با دریافت بخشی از مبالغ قراردادش، این بدهی ها را پرداخت کند که هربار با مخالفت باشگاه مواجه شده بود.

به همین خاطر در نهایت تحت فشار شدید این طلبکاران اقدام به خودکشی کرده بود. البته در حال حاضر بعد از مراقبت‌هایی که در بیمارستان آریای رشت از این بازیکن به عمل آمده حال کلی او بهبود یافته و برای مراقبت های بیشتر به تهران منتقل شده

 

 

Share