با تجلیل از هنرمندان؛

اختتامیه نخستین جشنواره مجسمه‌های چوبی لاهیجان برگزار شد

نخستین جشنواره مجسمه‌های چوبی لاهیجان با تجلیل از هنرمندان در ضلع شمالی استخر به کار خود خاتمه داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، اختتامیه نخستین جشنواره مجسمه‌های چوبی لاهیجان با حضور روح الله بخشی نژاد، سرپرست فرمانداری لاهیجان، معاون امور عمرانی فرمانداری، رضا زنده دل، شهردار، محمد ایدرم، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان شرکت کننده و جمعی از شهروندان در محل برگزاری جشنواره در ضلع شمالی استخر برگزار شد.

رضا زنده دل، شهردار لاهیجان در حاشیه بازدید از مجسمه‌های ساخته شده گفت: این جشنواره با حضور ۷ نفر از هنرمند مطرح کشور از ۲۹ اردیبهشت در ضلع شمالی استخر لاهیجان برگزار شد که مورد استقبال شهروندان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در این جشنواره محمد علی ودود، شادی حبیب، شهرام امیری، امیرحسین صدیق، مهرزاد، علیرضا صدیقی و آرش مدهوش بر روی تنه درختانی که به دلیل خطر آفرینی و پوسیدگی با مجوز کمیسیون قانونی قطع شده بودند، دوباره با دستان این هنرمندان بازآفرینی شد.

شهردار لاهیجان اضافه کرد: این آثار پس از پایان جشنواره در نقاط مختلف شهر نصب خواهد شد.

هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره با اهدای لوح سپاس از حمایت‌های شهردار لاهیجان برای برگزاری جشنواره‌های مختلف قدردانی کردند.

در پایان این مراسم پس از بازدید مسئولان از مجسمه‌های ساخته شده با اهدای لوح تقدیر از زحمات هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره تجلیل شد.

Share