رئیس کل دادگستری گیلان؛

یکی از عوامل پایین بودن نرخ زاد و ولد در گیلان ضعف صنعت و عدم اشتغال جوانان است

صادقی نیارکی با بیان اینکه یکی از عوامل پایین بودن نرخ زاد و ولد در استان گیلان ضعف صنعت و عدم اشتغال جوانان است گفت: بسیاری از افراد جویای کار به استان های مجاور مهاجرت می کنند و در همان جا ساکن می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان دیدار کردند
حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه ارتقاء پایه صنعت استان بالا رفتن بودجه را نیز به دنبال دارد اظهار داشت: صنعت گردشگری نعمتی خداوندی است و باید هدفمند بوده و نمایندگان مردم نیز باید از تمام ظرفیت و همت خود برای صنعت و رشد آن بهره گیرند.
وی با بیان اینکه یکی از عوامل پایین بودن نرخ زاد و ولد در استان گیلان ضعف صنعت و عدم اشتغال جوانان است گفت: بسیاری از افراد جویای کار به استان های مجاور مهاجرت می کنند و در همان جا ساکن می شوند.
رییس شورای قضایی استان با تاکید بر هم افزایی و همفکری همه دستگاه ها در راستای تقویت صنایع استان تصریح کرد: اگر در مدیریت استان یکپارچگی شکل بگیرد شاهد رشد وضعیت اقتصادی گیلان خواهیم بود.
وی با اشاره به شعار سال که «جهش تولید با مشارکت مردم» انتخاب شده و تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب مبنی بر توجه به صنعت و اقتصاد کشور خاطرنشان کرد: نمایندگان مردم باید در مسیر رشد صنعت استان از هیچ کوششی فروگذار نکنند وحمایت از تولید و فعالان اقتصادی و رفع مشکلات این حوزه در سند تحول و تعالی قوه قضاییه نیز به صورت خاص مورد توجه قرار گرفته و واحد‌های تولیدی بسیاری از حمایت های دستگاه قضایی برخوردار شده اند.

Share