سردار ملکی خبر داد؛

پایان جولان قمه به دست‌های خیابان تختی رشت

فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش که با در دست داشتن قمه در خیابان تختی شهرستان رشت قصد نزاع و درگیری داشتند، خبر داد.

پایان جولان قمه به دست‌های خیابان تختی رشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سردار «عزیزاله ملکی» با بیان اینکه، مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای شهروندان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد، اظهار داشت: به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم هیچ فردی آرامش و امنیت را به خطر بی‌اندازد.

وی در ادامه گفت: در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه ۳ نفر در خیابان تختی شهر رشت با در دست داشتن قمه قصد درگیری و نزاع دارند، بلافاصله ماموران یگان امداد و کلانتری ۱۲ به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه پلیس با حضور به موقع مانع از درگیری شد، تصریح کرد: در این راستا ۲ متهم که از اراذل و اوباش نوظهور هستند، دستگیر و از آن‌ها ۲ تیغه قمه کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: متهمان ۲۵ و ۲۸ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و تلاش برای دستگیری یک نفر دیگر همچنان ادامه دارد.

سردار ملکی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مردم، افزود: خوشبختانه با هوشیاری و همکاری آگاهانه شهروندان قانونمدار شاهد توسعه نظم و انضباط اجتماعی و ارتقاء احساس امنیت هستیم.

Share