فرمانده انتظامی گیلان اعلام کرد:

دستگیری عامل ضرب و شتم پرسنل اورژانس در یکی از محلات شهر خمام

سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری عامل ضرب و شتم عوامل اورژانس خبر داد و افزود: متهم پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری عامل ضرب و شتم پرسنل اورژانس خبر داد.

سردار عزیزاله ملکی اظهار داشت: رعایت قانون، کنترل خشم و مهار هیجانات می‌تواند از بروز رفتارهای هنجارشکنانه جلوگیری کند، افزود: در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره ضرب و شتم و درگیری با عوامل اورژانس در جلوی یکی از تالارهای شهر خمام، بلافاصله ماموران پلیس در محل حاضر و پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس با بازبینی فیلم دوربین‌های مداربسته تالار و اظهارات شاهدان، موفق به شناسایی فرد ضاربی که متواری شده‌بود گشتند در ادامه با انجام اقدامات فنی و نامحسوس، محل اختفای متهم را در یکی از محلات شهر خمام شناسایی و با هماهنگی قضایی وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه متهم در بازجویی خود ضمن ابراز پشیمانی و ندامت اظهار داشته، به دلیل نامساعد بودن حال مادرم کنترل خود را از دست داده و عوامل اورژانس را مورد ضرب و شتم قرار داده‌ام، افزود: متهم پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار خواهد گرفت.

Share