جانشین فرمانده انتظامی گیلان خبر داد:

دستگیری عامل ایجاد مزاحمت برای دانشجویان در رودسر | متهم ۱۹ ساله به مرجع قضایی معرفی شد

سردار حسین حسن‌پور، جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری عامل ایجاد مزاحمت برای دانشجویان در شهرستان رودسر خبر داد و تأکید کرد: به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم هیچ فردی آرامش و امنیت را به خطر بیاندازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری عامل ایجاد مزاحمت برای دانشجویان در شهرستان رودسر خبر داد.

سردار حسین حسن‌پور با بیان اینکه مقابله با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای مردم همواره در دستور کار پلیس قرار دارد اظهار داشت: به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم هیچ فردی آرامش و امنیت را به خطر بیاندازد.

وی در ادامه افزود: در پی تماس تلفنی مسئولان حراست خوابگاه دانشجویی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در شهرستان رودسر مبنی بر ایجاد مزاحمت فردی برای دانشجویان در مسیر دانشگاه به خوابگاه، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به حضور ماموران انتظامی در محل و دریافت مشخصات ظاهری فرد مزاحم، خاطرنشان کرد: با تحقیقات صورت گرفته متهم ۱۹ ساله این پرونده پس از شناسایی با هماهنگی قضایی در مخفیگاهش دستگیر شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیس به چند مورد مزاحمت برای دانشجویان اعتراف کرد.

سردار حسن‌پور در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

Share