مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان خبر داد:

برگزاری انتخابات بازرسی خانه مطبوعات گیلان به صورت الکترونیکی

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان از برگزاری انتخابات بازرسان خانه مطبوعات و رسانه استان گیلان در روز سه شنبه ۲۸ آذر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، میلاد ابراهیمی با اشاره به روند برگزاری انتخابات بازرسان خانه مطبوعات استان گیلان بیان کرد: مجمع عمومی عادی سالیانه خانه مطبوعات با دستور جلسه برگزاری انتخاب بازرسان، گزارش مالی و عملکرد هیئت مدیره و مواردی که طبق اساسنامه در وظایف و اختیارات مجمع عمومی است، برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: مجمع عمومی عادی سالیانه خانه مطبوعات و رسانه استان گیلان به‌صورت الکترونیک از ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز سه شنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۲ از طریق سایت خانه مطبوعات به آدرس khanehmatbooat.ir برگزار می‌شود.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان ادامه داد: براین اساس اعضای اصلی خانه مطبوعات استان گیلان که برای انتخاب بازرسان کاندیدا هستند از روز سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ تا روز چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ مهلت دارند با مراجعه به سایت khanehmatbooat.ir و ورود نام کاربری و رمز عبور خود نسبت به نام‌نویسی در انتخابات اقدام نمایند.

ابراهیمی با تشریح شرایط اختصاصی برای انتخابات بازرسی افزود: عضویت در خانه مطبوعات، داشتن حداقل ۲۵ سال سن، ارائه گواهی‌عدم سوء پیشینه و داشتن پنج سال سابقه فعالیت مطبوعاتی با تایید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از شرایط نامزدی در انتخابات می‌باشد.

وی با اشاره به عضویت ۴۵۸ نفر به عنوان عضو اصلی و ۱۱ نفر عضو افتخاری در خانه مطبوعات گیلان، تصریح کرد: فقط اعضای اصلی خانه مطبوعات گیلان می‌توانند در زمان اعلام شده با مراجعه به پنل کاربری خود در سامانه یادشده در این انتخابات شرکت کنند.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با بیان اینکه ثبت آرای اعضا نیز از طریق سایت مذکور در تاریخ یاد شده با استفاده از نام کاربری و رمز عبور قابل انجام است، اظهار کرد: لازم است اعضای خانه مطبوعات استان برای جلوگیری از مواجهه با هرگونه مشکل در زمان رأی گیری، یک بار قبل از زمان برگزاری انتخابات به پنل کاربری خود در سامانه مذکور مراجعه کنند.

Share