بازدید مجدد رئیس کل دادگستری گیلان از تونل شماره ۴ قطعه ۲ اتوبان رشت به قزوین

حدود ۷۰ درصد از مطالبات کارگران و نیمی از معوقات پیمانکار آزادراه پرداخت شد

آقایی بیان اینکه خوشبختانه تاکنون حدود ۷۰ درصد از مطالبات کارگران و نیمی از معوقات پیمانکار پرداخت شده است، گفت: کارگاه مجددا شروع به کار کرده و کارگران با عزم جدی مشغول به کار هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حجت‌الاسلام حمزه خلیلی، رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه تعدادی از مسئولان قضایی و مدیران اجرایی برای دومین بار در طی دو ماه گذشته از تونل شماره ۴ قطعه ۲ در حال احداث اتوبان رشت به قزوین در رودبار بازدید کرد.

احمد آقایی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان با اشاره به اینکه در بازدید قبل، کارگاه به صورت تعطیل در آمده و مطالبات کارگری پرداخت نشده بود، اظهار داشت: نشستی در خصوص رفع مشکلات این پروژه تشکیل و حسب دستور ریاست کل دادگستری استان کارفرما متعهد شد تا هرچه سریع‌تر مطالبات کارگران و معوقات پیمانکاران را پرداخت نماید.

وی با بیان اینکه خوشبختانه تاکنون حدود ۷۰ درصد از مطالبات کارگران و نیمی از معوقات پیمانکار پرداخت شده است، گفت: کارگاه مجددا شروع به کار کرده و کارگران با عزم جدی مشغول به کار هستند.

آقایی این بزرگراه را شاهرگ حیاتی استان عنوان نمود که در کاهش ترافیک شهری و تصادفات جاده‌ای نقش مهمی دارد و افزود: امید است که عبور از تونل تا پایان سال جاری امکان‌پذیر شده و این پروژه تا خرداد ماه سال آینده به اتمام برسد.

Share