چرا باید لیفت را در تهران انجام دهیم؟

در تهران کلینیک ها معمولا از امکانات بیشتری برخوردار هستند و اکثر جراحان متبحر و با تجربه در این کلینیک ها مشغول به کار هستند و می توان براحتی یک کلینیک معتبر برای انجام لیفت لب را پیدا کرد.

امروزه زنان بیشتر از گذشته به ظاهر و زیبایی صورت خود اهمیت می دهند. از اینرو تمایل به انجام انواع عمل های جراحی زیبایی در بین آنها افزایش پیدا کرده است. برخلاف تصور عموم، هزینه های انواع جراحی زیبایی خیلی هم بالا نیست و با توجه به اینکه اکثر زنان به استقلال نسبی مالی رسیده اند، پرداخت هزینه های زیبایی در انواع کلینیک های زیبایی برای ایشان کار سختی محسوب نمی شود. جراحی زیبایی لیفت لب هم یکی از همین عمل هایی است که در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. از این جهت امروز قصد داریم در این مورد بیشتر صحبت کنیم.

جراحی لیفت لب چیست؟

عمل زیبایی لیفت لب یک جراحی سرپایی است که در کمتر از یک ساعت با بی حسی در کلینیک و یا مطب جراح انجام می شود. این عمل زیبایی خیلی گران نبوده و بطور متوسط در حال حاضر بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان هزینه دارد. هدف از این جراحی بهبود فرم ظاهری لب ها، کاهش فاصله بین لب و بینی و همین طور برجسته سازی دائمی لب های فرد می باشد. با توجه به نتایج طبیعی و قابل قبول آن انجام این جراحی حتی در بین مردان نیز رو به افزایش است. در ادامه چهار نوع جراحی لیفت لب را با هم بررسی می کنیم.

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب با هدف کاهش فاصله بین لب و بینی انجام می شود. این نوع جراحی پرکاربردترین و معروفترین نوع لیفت لب محسوب می شود و برای انجام آن، جراح برش هایی زیر سوراخ بینی ایجاد کرده و با برداشتن پوست اضافه و کشیدن لب بالا به سمت بینی باعث برجسته شدن لب و کاهش فاصله بین لب و بینی می شود. بخیه ها در این نوع جراحی از نوع پلاستیک و کشیدنی بوده و زیباجو باید بعد از حدود ۱۰ روز برای کشیدن بخیه ها به مطب جراح مراجعه کند. نتایج حاصل از این نوع جراحی بسیار طبیعی و رضایتبخش می باشد.

لیفت دایرکت لب

لیفت دایرکت لب یا لیفت مستقیم لب نوع دیگری از این جراحی است که برای انجام آن برش هایی بر روی خط لب زده می شود. این جراحی بر روی لب بالا و لب پایین بصورت مجزا قابل انجام است حال آنکه جراحی سانترال لب، لیفت لب شاخ گاوری و ایتالیایی تنها بر روی لب بالا انجام می شوند. هدف از انجام لیفت مستقیم لب غالبا برجسته سازی لب ها بوده و نتایج حاصل از این جراحی عموما راضی کننده است.

لیفت لب شاخ گاوی

لیفت لب به روش ساخ گاوی همانند لیفت سانترال لب است و برش های جراحی در زیر محل های برخورد بینی با لب بالا انجام می شود. این نوع جراحی با هدف برجسته سازی لب بالا و ایجاد یک فرم منحنی وار به لب بالا انجام می شود و در ایران خیلی شناخته شده نیست.

لیفت لب ایتالیایی

برش های جراحی برای لیفت لب مدل ایتالیایی درست زیر سوراخ های بینی ایجاد می شوند. برای این نوع جراحی لب دو برش کوچک ایجاد می شود و هدف از آن برجسته کردن و فرم دهی به لب بالا می باشد. با وجود لیفت سانترال لب و لیفت شاخ گاوی این روش خیلی طرفدار نخواهد داشت و اکثر زیباجویان لیفت سانترال لب و لیفت دایرکت لب را ترجیح می دهند.

بهترین شهر برای انجام عمل لیفت لب

همه به این مسئله واقف هستیم که اکثر خدمات و امکانات با کیفیت در ایران بصورت متمرکز در تهران تجمیع شده اند. این به این معنی نیست که سایر شهر ها از این منظر بدون امکانات هستند اما برای کسانی که در این زمینه حساسیت دارند قبول زحمت سفر یکروزه به تهران جهت انجام یک جراحی زیبایی کوتاه و سرپایی کاملا منطقی به نظر می رسد. چرا که در نهایت این نتیجه کار است که مهمتر از هر چیز دیگری است. از اینرو روزانه صدها زیباجو از سایر شهرها برای انجام عمل های جراحی زیبایی به تهران مراجعه می کنند و در مراکز و کلینیک های زیبایی شمال تهران از خدمات با کیفیت تری بهره مند می شوند.

برای انجام عمل زیبایی لیفت لب نیز توصیه ما به شما هموطنان گیلانی قبول تحمل سختی های سفر به تهران است. در تهران کلینیک ها معمولا از امکانات بیشتری برخوردار هستند و اکثر جراحان متبحر و با تجربه در این کلینیک ها مشغول به کار هستند و می توان براحتی یک کلینیک معتبر برای انجام لیفت لب را پیدا کرد.

بهترین کاندیدای جراحی لیفت لب

از لحاظ سن و جنسیت این جراحی محدودیت خاصی ندارد گرچه اکثر مخاطبان این عمل جراحی خانم ها هستند. تمام افراد بالای ۱۸ سال که از سلامت جسمانی کامل برخوردارند و انتظارات معقول و منطقی از جراحی لیفت لب دارند می توانند این عمل را انجام دهند. از اینرو پیشنهاد می شود ابتدا سایر روش های موقتی لیفت لب امتحان شود و پس از اینکه انتظارات فرد از نتایج پیش رو منطقی و منطبق با شرایط خودش شد اقدام به انجام جراحی که یک روش دائمی و برگشت ناپذیر است کند. اگر شما اهل کشیدن سیگار هستید و کنار گذاشتن آن به مدت حداقل یک هفته برای تان غیر ممکن است و یا مبتلا به بیماری های خاصی مانند دیابت هستید کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت لب نیستید.

جمع بندی و نتیجه گیری

بطور خلاصه لیفت لب یک جراحی سرپایی و کوتاه است که امروزه طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. اما از آنجا که اغلب کلینیک های معتبر و جراحان با تجربه در تهران حضور دارند پیشنهاد می شود برای انجام این جراحی به تهران سفر کنید. سفر به تهران برای انجام جراحی چیز جدیدی نیست و روزانه صدها و یا هزاران نفر برای انجام انواع جراحی های زیبایی این کار را می کنند پس اگر کیفیت نتیجه نهایی و ماندگاری آن برایتان مهم است شما نیز این توصیه را جدی بگیرید.

Share