من فوتبال را با نود شناختم

حمایت ستاره گیلانی تیم ملی از عادل فردوسی‌پور

علیرضا جهانبخش ستاره تیم ملی و بازیکن تیم برایتون انگلیس در اینستاگرام خود از عادل فردوسی‌پور و برنامه نود حمایت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، برنامه نود به دستور مدیر شبکه سه از کنداکتور این شبکه برداشته شد تا دیگر این برنامه پرمخاطب از تلویزیون پخش نشود. علیرضا جهانبخش ستاره فوتبال ایران در حمایت از برنامه نود و عادل فردوسی پور در اینستاگرام خود نوشت:« سلام و عرض ادب، هنوز برام قابل درک نیست که چطوری امکان داره برنامه ای که به عنوان بهترین برنامه ی ترکیبی از نگاه بیننده و هم وطنان عزیزمون انتخاب میشه و بماند که چه کارهایی انجام شد که این اتفاق نیفته!!! به همین راحتی کنار گذاشته میشه و دلیلش هرچیزی که هستش،شخصی،سلیقه ای و یا… یک بی احترامی به نظر بیننده و همه ی مردمی هستش که برنامه ی ۹۰ رو دنبال میکردند و مثل من و همه ی فوتبال دوستان ایرانی هر دوشنبه لحظه شماری میکردند که این برنامه با اجرای جذاب عادل رو تماشا کنند،
من چیزی که تو این چند سال تو فوتبال اروپا دیدم،هر برنامه ای ورزشی که باعث جذب بیشتر بیننده میشه و مردم بیشتر راضی هستند رو گسترش میدن و از یک به دو و سه و…. ارتقاء پیدا میکنه!
حالا در این روزها برنامه ای که چهره ی جذاب و زشت،فساد،حساسیت،عشق و علاقه و اتفاقات فوتبال رو به بهترین شکل برای مردم عزیزمون به نمایش میگذاشت به همین راحتی کنار گذاشته میشه و چه تلخ این همه خواسته و تلاش بیننده نادیده گرفته میشه!
این حرفا رو درست وقتی تو ذهنم مرور میکردم که امروز دوشنبه(۹۰)،شبی کسل و برنامه ای کسل کننده رو سپری خواهیم کرد!!!
من فوتبال رو با ۹۰ شناختم و جذابیتش برام بیشتر شد،
امیدوارم عزیزانی که تصمیم گیرنده بودن خودشون بتونن از نا ملایمتی ها،بی مهری ها،نگرانی های این رشته پر طرفدار مراقبت کنند و بازتاب بدن،در غیر این صورت آینده ی فوتبال و جوانان فوتبال دوست کشورمون خیلی روشن نخواهد بود.»

۲۵۶ ۲۵۱

Share