در سومین روز هفته دولت

افتتاح ۱۷ پروژه بخش خشکبیجار با سرمایه گذاری حدود ۴ میلیارد تومان+ تصاویر

همزمان با سومین روز از هفته دولت در بخش خشکبیجار شهرستان رشت مجموعاَ ۱۷ پروژه با سرمایه گذاری حدود ۴ میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمدعلی ویشکایی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار رشت همزمان با سومین روز از هفته دولت در مراسم افتتاح پروژه‌های بخش خشکبیجار، اظهار کرد: هفته دولت سالجاری در شهرستان رشت ۳۱۵ پروژه عمرانی با سرمایه گذاری بیش از ۴۱۲ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.
معاون امور برنامه ریزی و عمرانی شهرستان رشت با بیان اینکه رشد بسیار خوبی را در افتتاح پروژه‌های هفته دولت امسال نسبت به سال گذشته شاهد بودیم، افزود: افتتاح پروژه‌ها در سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد رشد داشته است.
وی ادامه داد: بالغ بر ۱۶۵ میلیارد تومان از مجموع پروژه‌های مذکور، با سرمایه گذاری بخش خصوصی به مرحله بهره برداری رسیده که مشارکت بخش خصوصی ۳۹۰ درصد افزایش یافته است.
ویشکایی گفت: حدود ۲۴۸ میلیارد و ۶۱ میلیون تومان از پروژه‌های افتتاحی توسط بخش دولتی انجام گرفته که ۱۵۰ درصد افزایش داشته است.
معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرماندار ضمن قدردانی از تلاش و همکاری مسئولین و مردم، بیان کرد: بخش خشکبیجار در هفته دولت سال گذشته ۱۱ پروژه قابل بهره برداری داشت که این تعداد امسال به ۱۷ پروژه با سرمایه گذاری حدود ۴ میلیارد تومان افزایش یافت که بیانگر افزایش ۵۵ درصدی است.
وی با بیان اینکه امروز همزمان با سومین روز از هفته دولت ۷ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان در بخش خشکبیجار شهرستان رشت به بهره برداری می‌رسد، گفت: ساماندهی گلزار شهدای گمنام خشکبیجار با سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیون تومان، آسفالت خیابان طالقاتی با سرمایه گذاری ۷۵۰ میلیون تومان، افتتاح زمین ورزشی روستای گیلوا محله با سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیون تومان،اجرای عملیا روکش و لکه گیری جاده جیرکویه به جورکویه با سرمایه گذاری ۵۵۰ میلیون تومان، بهره برداری از آسفالت شیشه گوراب به جیرکویه با سرمایه گذاری ۳۶۰ میلیون تومان، اصلاح و توسعه شبکه برق بخش خشکبیجار با سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیون تومان از جمله پروژه‌هایی است که امروز در بخش خشکبیجار به بهره برداری می‌رسد.

Share