کتاب نقاشی و خاطرات من در بندر انزلی از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی منتشر شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا کتاب نقاشی و خاطرات من در بندر انزلی ویژه کودکان از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی منتشر شد. این کتاب برای رده سنی ب و ج، دانش آموزان اول تا پنجم ابتدایی تهیه و تدوین شده، که براساس آن کودکان با نصب عکسهای جاذبه های گردشگری منطقه آزاد انزلی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا کتاب نقاشی و خاطرات من در بندر انزلی ویژه کودکان از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی منتشر شد.

SONY DSC

این کتاب برای رده سنی ب و ج، دانش آموزان اول تا پنجم ابتدایی تهیه و تدوین شده، که براساس آن کودکان با نصب عکسهای جاذبه های گردشگری منطقه آزاد انزلی و استان گیلان، خاطرات خود از هر جاذبه گردشگری را در صفحه مربوطه نقاشی می کنند.

نقاشی و خاطره نویسی یکی از ابزارهای مهم در ارتقای مهارتهای حسی و تقویت توانایی ارتباطی کودکان به شمار می رود و در این کتاب با معرفی جاذبه های سفر به انزلی، ضمن جهت دار نمودن موضوع نقاشیف موجب ارتقاء خلاقیت کودکان و نهادینه سازی خاطرات سفر در ذهن آنان می شود.

بنابر گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد خدمات سفر منطقه آزاد انزلی؛ آشنایی خانواده ها و خردسالان با جاذبه های گردشگری منطقه و استان، تنوع بخشی به خدمات فرهنگی سازمان، گسترش فرهنگ خاطره نویسی میان نسل آینده و افزایش تعاملات سازمان با اقشار مختلف گردشگران ورودی به منطقه آزاد انزلی از جمله اهداف ارائه کتاب “نقاشی و خاطرات من در بندرانزلی” می باشد.

این کتابها در تعداد ۵۰۰۰ نسخه در سطح مکانهای تفریحی و گردشگری محدوده منطقه، در محدوده طرح ساحلی منطقه، در غرفه منطقه آزاد انزلی مستقر در فرودگاه بین المللی سردار جنگل و هنگام برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و اطلاع رسانی منطقه، میان خانواده ها و کودکان توزیع می شود.

Share