خودروی تیوولی ۲۰۲۰ با چهره جدید به بازار ایران آمد+ تصاویر و جزئیات

جدیدترین مدل عرضه شده سانگ یانگ “تیوولی” به عنوان فیس لیفت مدل ۲۰۲۰ به بازار ایران راه یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از عصرایران، جدیدترین مدل عرضه شده سانگ یانگ «تیوولی» به عنوان فیس لیفت مدل ۲۰۲۰ به بازار ایران راه یافت.

این مدل که با فیس لیفت ۲۰۲۰ این خودروساز کره‌ای همراه شده این روزها با مدل ۱۳۹۹ در بازار یافت می‌شود.

سانگ یانگ تیوولی فیس لیفت ۲۰۲۰ در بخش ظاهر بیرونی و کابین تفاوت‌هایی نسبت به نسخه‌های ۲۰۱۸ دارد و خطوط طراحی جدیدتری در آن دیده می‌شود.

در تیوولی جدید شاهد تغییر چراغ‌های جلو، جلوپنجره و سپرهای جلو و عقب هستیم، قاب مه‌شکن و چراغ مه‌شکن جدید در سپر جلو و تغییر درب موتور نیز از جمله تفاوت‌های میان تیوولی‌های ۲۰۱۸ و نمونه جدید است.

در بخش عقب خودرو نیز درِ صندوق الگویی جدید دارد و بخش پایینی شیشه عقب نیز برجسته‌تر از نسخه‌های قبلی است. همچنین به خاطر این تغییر در قالب درِ صندوق، با تغییر ظاهر شیشه عقب هم مواجه هستیم.

در بخش رینگ‌ها هم می‌بینیم که سانگ یانگ تیوولی فیس لیفت با رینگ ۱۸ اینچی آلومینیومی دو رنگ به بازار عرضه شده است.

یکی از مواردی که در نمونه‌های جدید شاهد تحول کامل بوده داشبورد خودرو است، جلو آمپر، نوع قرارگیری دکمه ها، تنظیمات سیستم تهویه، پنل تنظیمات سمت چپ داشبورد، جایگاه نمایشگر و… از جمله مواردی هستند که در سانگ یانگ تیوولی فیس لیفت ۲۰۲۰ متفاوت شده اند.

جلو آمپر این نسخه از تیوولی رامک خودرو مسطح و یک دست شده است و به صورت پیش فرض، نوشتار فارسی بر روی کامپیوتر سفر آن دیده می‌شود. از سویی تنظیمات حالت رانندگی نیز به پایین دکمه‌های سیستم تهویه آمده است.

همچنین گرمکن صندلی‌های جلو دکمه‌هایی در محدوده سیستم تهویه دارند و در سه حالت تنظیم می‌شوند. طرح پنل دسته دنده و نوع نمایشگر هم مانند نمونه‌های دیگر تیوولی است که با مدل ۱۳۹۹ روانه بازار شده اند.

تنظیمات سیستم کنترل پایداری، سنسور پارک، سامانه کنترل حرکت در سراشیبی و تنظیم زاویه چراغ در پنلی جدید در قسمت چپ داشبورد نصب شده‌اند و دکمه‌های تنظیم نور کابین هم به این بخش آمده اند.

سانگ یانگ تیوولی ۲۰۲۰ از فنی تفاوتی نسبت به مدل‌های قبلی ندارد و به موتور ۱.۶ لیتری تنفس طبیعی که توان حداکثر ۱۲۸ اسب بخار و ۱۶۰ نیوتن متر گشتاور را تولید کند مجهز است. البته استاندارد آلایندگی سانگ یانگ تیوولی ۲۰۲۰ یورو ۶ است.

در تیوولی‌های جدید به روزرسانی در بخش سیستم انتقال قدرت نیز اتفاق افتاده به طوریکه تا حدودی در بحث نرم افزاری، عملکرد جعبه دنده این خودروها بهتر از نسخه‌های وارداتی اعلام می‌شود.

Share