شهردار رشت تا ۴۸ ساعت آینده وضعیت تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت را مشخص کند

عضو شورای شهر رشت حمایت از ورزش بانوان را حمایت از جامعه دانست و گفت: انتظار داریم شهردار رشت تا ۴۸ ساعت آینده وضعیت تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت را مشخص کند.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فاطمه شیرزاد، عضو شورای شهر رشت در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت در گفتگو با دیارمیرزا اظهار کرد: واقعا جای تأسف است که به ورزش بانوان بی‌توجهی می‌شود و تیم فوتسال شهرداری رشت در حال حاضر در وضعیت خوبی قرار ندارد.

عدم توجه به فوتسال بانوان رشت تأسف‌بار است | با فدراسیون رایزنی‌ کردیم تا بازی شهرداری رشت را به تعویق بیاندازد

وی با بیان اینکه به شدت پیگیر حل مشکلات تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت جهت حضور در پانزدهمین دوره از رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور هستم، گفت: با فدراسیون فوتبال رایزنی‌های زیادی کردیم تا در صورت امکان بازی اول شهرداری رشت را به تعویق بیاندازند.

این عضو شورای شهر رشت عدم توجه به فوتسال بانوان را تأسف‌بار عنوان کرد و افزود: با وجود اینکه در زمانی قرار داریم که همه از ارج نهادن به مقام زن حرف می‌زنند اما متأسفانه در عمل شاهد اقداماتی در این زمینه نیستیم.

شیرزاد با اشاره به اینکه هزینه تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت زیاد نیست و می‌توان از این تیم حمایت کرد، تصریح کرد: ای کاش شهردار رشت در این زمینه با تنها عضو بانوی شورای شهر این شهر مشورت می‌کرد تا اطلاعات جامع‌تری در اختیار ایشان قرار داده میشد.

تفاوت زیادی بین ورزش بانوان و آقایان قائل می‌شوند | شهردار رشت تا ۴۸ ساعت آینده وضعیت تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت را مشخص کند

وی با بیان اینکه متأسفانه تفاوت زیادی بین ورزش بانوان و آقایان قائل می‌شوند، اظهار داشت: باید تمام تلاش خودمان را بکنیم تا سهمیه تنها تیم لیگ برتری فوتسال بانوان استان را حفظ کنیم.

عضو شورای شهر رشت در ادامه گفتگو با دیارمیرزا، حمایت از ورزش بانوان را حمایت از جامعه دانست و گفت: انتظار داریم شهردار رشت تا ۴۸ ساعت آینده وضعیت تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت را مشخص کند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در آبان سال ۹۲ شهرداری‌های کشور از تیمداری حرفه‌ای منع شده‌اند، اظهار کرد: شهرداری رشت نامه‌نگاری‌هایی با بازرسی استان گیلان و ریاست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در این زمینه داشته است.

چندین ماه است که پیگیر تأمین ۱۵ میلیون تومان هزینه ورود تیم شهرداری رشت به لیگ برتر فوتسال بانوان هستیم

شیرزاد با اشاره به اینکه هزینه ورود به لیگ برتر فوتسال بانوان ۱۵ میلیون تومان است، تصریح کرد: چندین ماه است که پیگیر تأمین این ۱۵ میلیون تومان هستیم اما شهرداری رشت علاقه‌مند به تیمداری نیست.

بانوان فوتسالیست رشتی توقع چندانی از شهرداری ندارند | هزینه‌های دو سال گذشته تیم هنوز پرداخت نشده است

وی با بیان اینکه بانوان فوتسالیست رشتی توقع چندانی از شهرداری ندارند، گفت: شهرداری رشت فقط کافی است هزینه‌های اولیه این تیم را تأمین کند که هزینه آن از قرارداد یک بازیکن فوتبال آقایان نیز کمتر است البته هنوز هزینه‌های دو سال گذشته تیم نیز پرداخت نشده است و هزینه این تیم برای حضور در لیگ به سختی تأمین میشد.

این عضو شورای شهر رشت در پایان اظهار داشت: امیدوارم در زمانی اندک بتوانیم مشکلات این تیم را برای حضور قدرتمند تنها نماینده لیگ برتر فوتسال بانوان حل کنیم و شاهد افتخارآفرینی بانوان شهرمان در کشور باشیم.

به گزارش دیامیرزا، دو تیم پیشرو صنعت رشت و شهرداری رشت در حالی که تنها چند روز تا شروع رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور باقی مانده است از این رقابت‌ها انصراف دادند.

علیرضا وهابی، مدیر روابط عمومی هیأت فوتبال استان گیلان در گفتگو با دیارمیرزا، با تأیید خبر انصراف دو تیم پیشرو صنعت رشت و شهرداری رشت از رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان، اظهار داشت: حضور تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت به دلیل مخالفت شهردار این شهر با تیمداری در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

گفتنی است، انصراف تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت در حالی رقم خورده است که این تیم در هفته گذشته فراخوان برگزاری تست را داده بود اما باز هم مثل همیشه این زنان بودند که قربانی تصمیمات مدیریتی شده اند.

شایان ذکر است تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت فردا(جمعه ۲۵ مرداد ماه) ساعت ۱۱ در ساری باید به مصاف شهروند این شهر برود.

Share