نظام بانکی خون مردم را در شیشه کرده | کاش آقایان ذره‌ای به خدا اعتماد داشتند

جانشین قرارگاه خاتم الاوصیاء سپاه گفت: با مدل نئوکنزی و شیطانی نمی‌توان مشکل اقتصاد را حل کرد بلکه شیوه ما در اجرای اقتصاد مقاومتی باید اقتصاد خدایی باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، سردار عظیم ابراهیم‌پور در مراسم گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت مدافع حرم جمال رضی در حرم مطهر شهدای آستانه اشرفیه اظهار داشت: دنیا بداند که ما برای انقلاب، رهبر و ناموسمان سر می‌دهیم ولی شرف نخواهیم داد.

جانشین قرارگاه خاتم الاوصیاء سپاه با بیان اینکه امام (ره) به ما آموخت آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند گفت: امروز جمله شیطان بزرگ بودن آمریکا در تمام نقاط دنیا فراگیر شده و این تفکر انقلابی همان وعده صادرات انقلاب توسط امام خمینی (ره) بوده است.

سردار ابراهیم پور با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب درباره انقلابی‌گری بیان کرد: رهبر انقلاب دسته‌بندی انقلابی و غیر انقلابی را انجام داده‌اند و این فصل الخطاب است و برای انقلابی بودن باید رهرو شهدا بود.

وی با بیان اینکه جوان انقلابی همواره توکل به خدا می‌کند گفت: کسانی که دل به غیر از خدا می‌سپارند چیزی به‌دست نمی‌آورند و نشانه داشتن توکل به خدا، پیروزی‌های دوران دفاع مقدس و مستشاران ما در سوریه است.

جانشین قرارگاه خاتم الاوصیاء سپاه با تاکید بر اینکه شهدا محبت خدا را در دل دارند افزود: جوانان انقلابی با مدیریت جهادی در دوران دفاع مقدس جنگ را در دست گرفتند و بر اساس همین تفکر حماسه‌ها آفریدند و غیر ممکن‌ها را ممکن کردند.

وی با بیان اینکه در هر لباسی که هستیم باید رضایت خدا و امام زمانمان را ملاک قرار دهیم گفت: جوانان ما باید همچون زهیر عاشورا زندگیشان را با زندگی امام زمانشان گره بزنند که در دوران دفاع مقدس از این دست دلاوری‌ها بسیار داشتیم.

سردار ابراهیم پور با تاکید بر اینکه برای اجرای اقتصاد مقاومتی فقط باید خدا را در نظر گرفت اظهار داشت: نظام بانکی خون مردم را در شیشه کرده است.

جانشین قرارگاه خاتم الاوصیاء سپاه با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب درباره در راه بودن خرمشهرهای دیگر گفت: با مدل نئوکنزی و شیطانی نمی‌توان مشکل اقتصاد را حل کرد بلکه شیوه ما در اجرای اقتصاد مقاومتی باید اقتصاد خدایی باشد.

سردار ابراهیم پور با بیان اینکه خداوند به برکت ولایت پذیری همه را با هم نجات می‌دهد خاطرنشان کرد: کاش آقایان ذره‌ای به خدا اعتماد داشتند زیرا رهبر معظم ما نیز وعده تشکیل حکومت اسلامی را داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه من سر و کارم با نخبگان کشور است گفت: وقتی نخبگان دانشگاه شریف توانایی تولید سوخت جامد موشک بالستیک که تنها چند کشور توانایی آن را دارند به دست آورده‌اند آیا این جوانان توانایی ساخت خودرو و هواپیما را ندارند.

جانشین قرارگاه خاتم الاوصیاء سپاه پاسداران اظهار داشت: کشور فرانسه از این پول‌هایی که به آنها می‌دهیم تا برای ما هواپیمای مرجوعی بفرستد برای مردم کشورش هزاران شغل ایجاد می‌کند.

Share