اعدام‌های سال ۶۷ جزء افتخارات نظام است | فضای سیاست بی دلیل خیلی باز است

قاسمی با تاکید بر این که فضای سیاست بی دلیل خیلی باز است، تصریح کرد: آنقدر در باز است که جک استرا هم بنا دارد ثبت‌نام کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، سعید قاسمی عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی عصر امروز (پنجشنیه) در مراسم سالگرد شهیدان آوینی، صیاد شیرازی، یزدان‌پناه و چراغی در بهشت زهرا تهران اظهار داشت: سید مرتضی آوینی به جای آرپی‌جی دوربین را برداشت چون می‌دانست روزهایی می‌آید که با تاریخ ما بازی می‌شود.

وی افزود: امسال از جبهه مستندسازان خودی دو مرتبه دست گذاشتن روی سید مرتضی آوینی و با افراد غیر مرتبط مصاحبه کردند و مجدداً دروغ نوشتند.

عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تصریح کرد: هشدار می‌دهیم که برخی ها با پول ما برای ما مستند دروغ می‌سازند باید جلوی این اقدامات گرفته شود.

قاسمی با بیان سه دهه پیش سید مرتضی آوینی اوضاع امروز را دیده و قلم زده بود، گفت: این فلاکت امروز است که برای غربی‌ها فرش قرمز پهن کنید.

وی تاکید کرد: شاهد هستیم که افرادی در خارج از کشور فریدون هستند و غربی‌ها کلاه دکترا سرشان می‌گذارند و ایران که می آیند اسم عوض می‌کنند.

عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با اشاره به شعار سال مبنی بر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گفت: عموماً وقتی معلم یک مسئله را دو بار تکرار می‌کند یعنی شما سال گذشته همان واحد را رفوزه شده‌اید و مقام معظم رهبری نیز در سال ۹۶ یکبار دیگر آن را تجدید کردند.

سردار قاسمی با اشاره به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: ایام انتخابات همه یاد از شهدا می کنند و ابراز ارادت دادند در حالی که بقیه سال ها کیش و جاهای دیگر هستند.

وی افزود: برخی ها شعار دادند که ۱۰۰ روزه اقتصاد را درست می کنیم علی رغم اینکه چشم در چشم ۸۰ میلیون ایرانی داشتند صحبت خود را کتمان کردند و حرمت لباس خود را نیز نگه نداشتند. پینوکیو باید پیش این ها لنگ بیاندازد.

عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گفت که جریان موجود بر سرکار یعنی تفکر هلو و گلابی همان تفکر استخرنشین کوشک است و این جریان ۱۸۰ درجه با تفکرات امام خمینی (ره) زاویه دارد.

قاسمی اضافه کرد: شخصی می گوید منظور من از «کلید» مساعدت مردم بود، آیا بر روی پیشانی ما چیزی نوشته شده است؟

وی بر این باور است که اگر برخی مسئولان اندازه ست کردن مو و ریش برای امورات کشور وقت می گذاشتند کار به جایی نمی رسید که به خاطر چند ایرباس مرجوعی از اروپا به خود ببالید.

عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با اشاره به جریان سازی دشمنان در مورد اعدام های سال ۶۷ گفت: مریم رجوی و برخی سناتورهای آمریکایی بر موج قضیه سال ۶۷ سوار شده اند و می گویند به فلانی یا فلانی رای بدهید یا ندهید و در این موقعیت باید چون گفته امام خود را با سخن دشمنان بالانس کنیم.

سردار قاسمی افزود: اعدام های سال ۶۷ جزء افتخارات نظام است چون نگذاشتند گور به گورهای منافقین کودتا کنند چرا که آن ها چکمه های خود برای کودتا را در اوین آماده کرده بودند اما آن اتفاق با حکم ولی امر مسلمین حضرت امام (ره) صورت گرفت.

وی با بیان اینکه امام برای رای دهی ما در انتخابات برای ما معیار مشخص کرده است، گفت: معیارهای انتخابات برای حزب اللهی ها همان معیار های حضرت امام راحل است و مبنا همان مدلی است که ایشان منتظری را کنار گذاشتند.

عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با اشاره به نامه مشایی به رییس دولت اصلاحات اظهار کرد: این نامه مرا یاد این شعار انداخت که «نترسید نترسید ما همه با هم هستیم»؛ امروز هم برخی‌ها علی رغم توصیه و سفارشات مقام معظم رهبری ثبت نام کرده اند.

قاسمی با تاکید بر این که فضای سیاست بی دلیل خیلی باز است، تصریح کرد: آنقدر در باز است که جک استرا هم بنا دارد ثبت‌نام کند.

وی با اشاره احتمال حضور منافقین در کشور گفت: باورش سخت است اما همین جا نیز منافقین شاید در بین ما حضور داشته باشند همچنان که در عملیات مرصاد ۲۰۰ کیلومتر در خاک ایران نفوذ کرده بودند.

عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گردهمایی و برگزاری یادواره شهدا را مانور وحدت و تفکر دانست و گفت: مردم با حضور خود در این مراسم ها نشان می دهند که پس از ۳ دهه این راه را رها نمی کنند.

قاسمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور نفوذی ها در برخی دستگاه ها و نهاد ها اظهار داشت: این نفوذی ها آنقدر حرفه ای شونده اند که در صدم ثانیه رنگ عوض می کنند و خود را با فضا تطبیق می دهند که انشالله رییس جمهور جدید دست این نفوذی ها را قطع کند چرا مبارزه با لایه ۷ طبقه ای نفوذی ها کار سختی است.

عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در پایان تاکید کرد: باید از مسیر فعلی قطعاً برگردیم چرا که نابودی ما در این مسیر قطعی است و امید واثق داریم که اتفاقات مثبتی رخ خواهد داد.

Share