وضعیت تعطیلی مدارس فردای روز انتخابات

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت: فردای انتخابات تمام مدارس کشور تعطیل نیستند و ممکن است برخی مدارس که حوزه انتخاباتی هستند و کار شمارش آرا در آنها انجام می‌شود، تعطیل شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم ،مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت: فردای انتخابات تمام مدارس کشور تعطیل نیستند و ممکن است برخی مدارس که حوزه انتخاباتی هستند و کار شمارش آرا در آنها انجام می‌شود، تعطیل شوند.۶۳۵۵۸۴۰۰۹۶۹۳۴۰۹۳۸۰

محمد فاضل در خصوص تعطیلی مدارس کشور در فردای روز انتخابات هفتم اسفند ماه سال جاری اظهار داشت: همواره شاهد بودیم که در سال‌های برگزاری انتخابات، بعضی مواقع شمارش آرا در شهرهایی که تعداد داوطلبان در آن بالاست، به طول می‌انجامد.

وی افزود: در مدارسی که حوزه‌های انتخابیه هستند و کار شمارش آرا ادامه دارد، ممکن است فردای انتخابات شاهد تعطیلی باشیم اما از آنجا که بسیاری از مدارس حوزه انتخابیه نیستند، تمامی مدارس نیز فردای روز انتخابات تعطیل نیستند.

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در پایان عنوان کرد: به محض تصمیم‌گیری در خصوص تعطیلی مدارسی که حوزه انتخابیه هستند و کار شمارش آرا در آنها  انجام می‌شود، از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

tel final1

Share