واکنش ارشاد به هوسران خواندن مخاطبان موسیقی توسط علم‌الهدی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حسین نوش‌آبادی در واکنش به اظهارات اخیر آیت‌الله علم الهدی که گفته بود «یک اقلیت هوسران و شهوتران به کنسرت‌ها می‌روند» گفته: «کسانی که به سالن‌های موسیقی می‌آیند، خانواده‌های محترمی هستند که تصمیم گرفتند اوقات خود را با تفریحات فرهنگی هنری سپری کنند. همین خانواده‌ها در این شب‌های ماه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حسین نوش‌آبادی در واکنش به اظهارات اخیر آیت‌الله علم الهدی که گفته بود «یک اقلیت هوسران و شهوتران به کنسرت‌ها می‌روند» گفته: «کسانی که به سالن‌های موسیقی می‌آیند، خانواده‌های محترمی هستند که تصمیم گرفتند اوقات خود را با تفریحات فرهنگی هنری سپری کنند. همین خانواده‌ها در این شب‌های ماه رمضان به مراسم‌های مذهبی می‌روند. ما هم با موسیقی مبتذل مخالفیم اما معتقدیم که موسیقی می‌تواند سازنده باشد و همواره به این مسئله دقت کردیم که عده‌ای از فضاهای هنری سو استفاده نکنند».
نوش‌آبادی با بیان اینکه بزرگان ما با ملایمت و ملاطفت رفتار کنند، ادامه داد: «اظهارات بزرگان در مخالفت با موسیقی همواره ناشی از نگرانی آن‌ها بوده و ما به آن احترام می‌گذاریم اما همان‌طور که پیش‌تر گفته شد؛ خانواده‌های محترمی به کنسرت می‌آیند که نشان می‌دهد فضایی که ترسیم می‌شود واقع‌بینانه نیست. ما باید به تمام سلیقه‌ها احترام بگذاریم تا کشور به سمت فضای فرهنگی پیش برود».

 

Share