فعلا حکم به تحریم نمی‌کنیم،در صورت عدم واکنش سعودی ها عمره تحریم می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،یکی از مراجع تقلید گفت به دنبال اظهارات ما درباره این حادثه دردناک و ناگوار برخی استنباط کرده‌اند که ما گفته‌ایم رفتن به عمره حرام است، در حالی که ما تصریح کردیم که فعلا حکم به تحریم نمی‌کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،یکی از مراجع تقلید گفت به دنبال اظهارات ما درباره این حادثه دردناک و ناگوار برخی استنباط کرده‌اند که ما گفته‌ایم رفتن به عمره حرام است، در حالی که ما تصریح کردیم که فعلا حکم به تحریم نمی‌کنیم.

13920919000277_makarem وی در ابتدای درس خارج فقه در مسجد اعظم قم، توضیحاتی درباره اظهارات خود درباره حادثه دردناک و ناگوار فرودگاه جده ارائه کرد.

آیت‌الله مکارم‌شیرازی گفت: به دنبال اظهارات ما درباره این حادثه دردناک و ناگوار برخی استنباط کرده‌اند که ما گفته‌ایم رفتن به عمره حرام است، در حالی که ما تصریح کردیم که فعلا حکم به تحریم نمی‌کنیم.

این مرجع تقلید بیان کرد: ما منتظر هستیم ببینیم سعودی‌ها چه عکس‌العملی در برابر این جریان دردناک انجام می‌دهند، اگر به وظیفه خود عمل کردند عمره ادامه می‌یابد، اما اگر به وظیفه خود عمل نکردند برنامه دیگری خواهد بود.

وی یادآور شد: بنابراین برادران و خواهرانی که برای عمره ثبت نام کردند به برنامه خود ادامه دهند و الان حرام نیست، منتظر باشند ببینند طرف مقابل چه می‌کند؛ البته اینها گفته‌اند ما به زودی وظیفه خود را انجام می‌دهیم؛ اما اگر این گونه نشد رفتن به عمره متوقف خواهد شد./فارس

Share