ازدواج رسمی خواننده هتاک با یک همجنسگرا !

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا روند رو به رشد بی اخلاقی‌ها وبی بندو باری در شبکه من و تو مسأله ای است که از آغاز تا کنون، این شبکه ماهواره ای را با چالش‌های بسیاری روبرو کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از باشگاه خبرنگاران، روند رو به رشد بی اخلاقی‌ها وبی بندو باری در شبکه من و تو مسأله ای است که از آغاز تا کنون، این شبکه ماهواره ای را با چالش‌های بسیاری روبرو کرده است. از افت چشم گیر کیفی و کمی‌برنامه‌ها گرفته تا ریزش شدید مخاطبین و مهمتر از همه اعتراض و جدایی یکی پس از دیگری کارکنان و یا مجریان با سابقه این شبکه لندنی.

جدایی نا به هنگام برخی دیگر از مجریان با سابقه و کلیدی از شبکه من و تو آن هم درست پس از رسوایی اخلاقی دیگر رها اعتمادی و ثبت رسمی‌ازدواجش با شاهین نجفی در کمپین همجنسگرایان انگلستان سوال‌ها و ابهام‌های فراوانی را در پی داشت.

طناز خامه که از سال ۲۰۱۲ به استخدام شبکه من و تو در آمد از همان ابتدا در اتاق خبر این شبکه فعالیت داشت.
2286307_361

وی که یکی از سردبیران این برنامه به حساب می‌آمد و به عنوان فردی تأثیر گذار در پیشبرد اهداف سیاسی شبکه به حساب می‌آمد ناگهان با درج پستی در صفحه شخصی خود از جدا شدنش از شبکه من و تو خبر داد. وی علت جداییش را بی اخلاقی و نبود انسانیت در این شبکه اعلام کرد.
2286308_479 2286309_830

طناز خامه طی چندین پست در فیسبوکش با لحنی تند خطاب به رها اعتمادی چنین نوشت: « انسانیت و معرفت در وجود هر کسى نیست … »
2286310_129

وی با اعتراف به اینکه هرگز نمی‌تواند این اقدام جنون آمیز رها اعتمادی را بپذیرد، در پستی دیگر نوشت: « هر شب قبل از خواب به خودم امیدوارى مى دم که شاید فردا روزى باشه که بهم ثابت شه که تمام فکر و احساس‌هاى من توهم بوده .. ولى هر روز که مى گذره بیشتر احساس مى کنم که چه ساده واقعیت‌ها را به پاى توهم خود نوشتم …»
2286311_504

نکته قابل توجه اینکه شبنم و شیدا رئیسی نیز پس از این رسوایی اخلاقی و همراه با طناز خامه از شبکه من و تو جدا شدند. (شیدا و شبنم رئیسی از مجریان و تهیه کنندگان برنامه دکتر کپی بودند)

در پایان خاطر نشان می‌شود کمپین حمایت از همجنس گرایان انگلستان در آوریل ۲۰۱۴ در سایت رسمی‌خود ضمن انتشار مطلبی تحت عنوان “ازدواج قانونی همجنس گرایان” از ثبت قانونی ازدواج برخی از همجنس گرایان در انگلستان خبر داد.
2286312_377

۲۸ مارس ۲۰۱۴ که ازدواج همجنس گرایان در انگلستان و ولز قانونی شد، کمپین‌های حامی‌همجنسگرایی در این کشور به تبلیغ و ترویج آن پرداختند که با انتشار برخی از اسناد رسمی‌ازدواج همجنس گرایان در این کشور سعی در تشویق، حمایت و تبلیغ این کار غیر اخلاقی دارند. ثبت ازدواج همجنسگرایی تارکان توت اوغلو، خواننده پاپ ترک و شاهین نجفی با رها اعتمادی، برنامه ساز و مجری شبکه من و تو در انگلستان از مواردی است که این کمپین‌های حامی‌همجنس گرایی در این کشور با انتشار اسناد آن مانور تبلیغاتی می‌دهند.
2286321_131

حال جای این سوال باقی می‌ماند که با وجود رسوایی‌های پی در پی اخلاقی مجری بدنام شبکه من و تو، رها اعتمادی و جدا شدن برخی از مهره‌های کلیدی این شبکه و اعتراض آنان به اقدام‌های جنون آمیز وی، هنوز مدیریت شبکه من و تو تصمیم در ابقای رها اعتمادی دارد. تصمیمی‌که تاوان آن جدا شدن برخی از عوامل، تعطیلی برنامه‌ها و حتی افت شدید مخاطب می‌باشد. این در صورتی است که اگر جابجایی رها اعتمادی در حیطه اختیارات مدیریت شبکه من و تو باشد!!!

به ثبت رسیدن ازدواج همجنسگرایی تارکان توت اوغلو، خواننده پاپ ترک

به ثبت رسیدن ازدواج همجنسگرایی تارکان توت اوغلو، خواننده پاپ ترک

 به ثبت رسیدن ازدواج رها اعتمادی با شاهین نجفی در انگلستان

به ثبت رسیدن ازدواج رها اعتمادی با شاهین نجفی در انگلستان

Share