اعضای متهم سابق شورای شهر سوم دادگاهی شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا دادگاه اعضای سابق شورای شهر رشت و همچنین شهرداران سابق این شهر توسط شعبه ۱۰۹ به ریاست قاضی حسن پور در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته جاری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : دادگاه اعضای سابق شورای شهر رشت و همچنین شهرداران سابق این شهر توسط شعبه ۱۰۹ به ریاست قاضی حسن پور در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته جاری در دادگستری چله خانه برگزار شد.

در ابتدا کیفرخواست بر علیه ۱۴ نفر متهم حاضر در دادگاه توسط نماینده دادستان قرائت شد و سپس متهمین و وکلایشان به دفاع پرداختند. بسیاری از وکلای مدافع خواستار نظر کارشناسی مجدد شدند و شائبه نقص در پرونده را مطرح نمودند.

th (22)
این در حالیست که به علت تعداد زیاد افراد، دادگاه مذکور در سالن اجتماعات دادگستری شهرستان رشت برگزار گردید.

گفتنی است ۱۹ شهریور سال جاری نیز جلسه محاکمه تعدادی از کارمندان شهرداری متهم در این پرونده برگزار شده بود که احکام آنها در دادگاه بدوی هم اکنون صادر شده که فعلا بر اساس قانون آیین دادرسی کیفری از نشر آن معذوریم.

قرار است دادگاه حداکثر ظرف یک هفته رای نهایی خود را صادر کند.

ضمنا دادستان برای هیچ یک از این متهمان کیفرخواست اعدام را مطرح نکرده و تمام نقل قول ها در این زمینه تنها شایعه است./خزرآنلاین

ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،محمدحسین قربانی ،حسن تامینی،جابرکوچکی نژاد،مهردادلاهوتی،ناصرعاشوری،حمیدرضاخصوصی،حسن خسته بند،محمود شکری،صفرنعیمی رز،عطالله حکیمی

Share