افزایش گمانه زنی ها

آیت الله اعرافی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری می شود؟

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا اعرافی از سوی شورای مرکزی تشکل فراگیر گروه های تبلیغی کشور، برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دعوت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، شورای مرکزی تشکل فراگیر گروه های تبلیغی کشور از آیت الله اعرافی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

بنابر روایت عصر ایران، متن این دعوتنامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

علمای اعلام، بزرگان و دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی دامت توفیقاتهم

سلام علیکم

اکنون که مشیت پروردگار حکیم بر این تعلق گرفت که رئیس جمهور مکتبی و مردمی حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی (رضوان الله تعالی علیه) با مهر افتخار شهادت در جوار رحمت الهی قرار گیرد، لازم است از میراث ارزشمندی که آن بزرگ مرد با مجاهدت‌ها و تلاش‌های شبانه روزی در خدمتگزاری به اسلام و انقلاب به جا گذاشت، پاسداری شود تا مسیر پرشتاب پیشرفت و استقلال کشور همچنان استمرار یابد و حرکت در مسیر تمدن بزرگ اسلامی به کندی نگراید.

از این رو ضمن احترام به همه شخصیت‌های سیاسی و مذهبی که در مظانّ حضور در میدان انتخابات ریاست جمهوری هستند اعلام می‌کنیم پس از بررسی‌های به عمل آمده، شبیه ترین فرد به رئیس جمهور شهیدمان در فقاهت، دیانت، ساده زیستی، اخلاق، تواضع، مردمی بودن، تدبیر، نگاه تمدنی و مدیریت راهبردی، حضرت آیت الله اعرافی (دامت برکاته) است.

از این رو از آن عالی‌جنابان خاضعانه تقاضا داریم نسبت به دعوت و متقاعد کردن ایشان، جهت حضور در این عرصه خطیر و حمایت‌های لازم از همه ظرفیت‌های خود استفاده نمایند.

درود خدا به روح شهیدان راه حق، مخصوصا شهیدانی که در کنار شهید جمهور مظلومانه آسمانی شدند و نام خود را در سپهر تاریخ ایران جادوانه کردند.

آیت الله اعرافی کاندیداتوری خود در انتخابات ریاست‌جمهوری را تکذیب کرد

بنابر روایت انتخاب، تصویری از پرسش و پاسخ پیامکی با آیت الله علیرضا اعرافی عضو شورای نگهبان و مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور منتشر شده است که در این تصویر وی کاندیداتوری خود را در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو تکذیب کرده است.

Share