مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی گیلان خبر داد:

رشد ۷۹/۷ درصدی در اولین حراج خرده فروشی سال ۱۴۰۳

مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی گیلان گفت: اولین دوره حراج خرده فروشی استان در سال جدید بازگشایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، احمدرضا موقری مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی گیلان  بیان کرد: بازگشایی این حراج از طریق سایت سامانه ستاد ایران برگزار شد.

مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان افزود: در این حراج خرده فروشی برخط ۴۷ نفر شرکت کردند که از این تعداد ۱۳ نفر برنده حراج کالاهای این مزایده شدند.

وی اذعان کرد: مزایده خرده فروشی که در روز دوم اردیبهشت مورد بازدید شرکت کنندگان قرار گرفت، ۱۴ ردیف کالایی شامل یک عدد کولر ۱۸ هزار جنرال گلد، یک عدد تلویزیون ۵۵ اینچ شیائومی، یک عدد اتو البسه المپیا، یک عدد قهوه ساز نوا، یک عدد اسپیکر سوایی، یک دستگاه دی وی دی تکنوکام و ۸ عدد ریش تراش فیلیپس به حراج گذاشته شد.

احمدرضا موقری از رشد ۷۹/۷ درصد حراج خرده فروشی اموال تملیکی در ابتدای سال خبر داد و یادآور شد: اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی ماهانه به تعداد ۲ مرحله و به صورت مستمر تا پایان سالجاری اقدام به حراج خرده فروشی می‌نماید، لذا هم استانی‌های علاقمند می‌توانند از طریق پایگاه‌های خبری، خبرگزاری‌ها و همچنین کانال‌های اطلاع‌رسانی اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان گیلان به آدرس @amvaltamliki_gilan ایتا و تلگرام از زمان و نوع کالای حراج خرده فروشی مطلع شوند.

Share