رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در مراسم معارفه‌اش؛

دانشگاه آزاد اسلامی یک دانشگاه تحول آفرین و ماموریت گرا است

با حضور مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گیلان مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و واحد رشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و واحد رشت با حضور مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گیلان و جمعی از معاونین، مدیران و روسای دانشکده‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در دفتر ریاست این دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم سید محمد حسین صفوی مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان گیلان ضمن تشکر از زحمات  محمد دوستار در زمان تصدی پست ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گیلان، گفت: امروز دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان افتخار دارد که خیلی پرقدرت روی پای خود ایستاده و نگاهی روشن‌تر از گذشته با توجه به استراتژی از پیش تعیین شده توسط ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی به آینده دارد.

وی ادامه داد: باید بدانیم وقتی مسئولیتی را قبول می‌کنیم و قدرتی را به امانت و موقت داریم باید این قدرت خدایی باشد و انتظار دارد که از این قدرت در مسیر خودش و بهینه استفاده شود و این امانت داری و پیمانی را که خواهیم داشت باید به آن عمل کنیم و عمل به این مسئولیت دارای پیروزی است چرا که پیروزی آن است که به ماموریتی که برعهده ماست به خوبی عمل کنیم و تمام اعضاء این تیم وظیفه همراهی با سرپرست تیم و فرمانده را دارند تا این استراتژی به خوبی  و سرعت بالاتری به جلو سوق داده شود.

صفوی با آرزوی موفقیت برای دکتر ملکی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی گیلان، افزود: ایشان یک مدیر جوان، مؤمن، کارآمد و انقلابی است که امیدواریم با حضور ایشان در این مسیری که دکتر دوستار ریل‌گذاری کرد، با سرعت بیشتری حرکت کنند و هدفی که شایسته دانشگاه آزاد اسلامی است به آن برسیم.

در ادامه مجتبی ملکی چوبری سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ضمن تقدیر و تشکر از دوستار در زمان تصدی ۴ساله ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، دانشگاه در ریل اصلی انقلاب بود و با حضور تیم مدیران مؤمن و متعهد و انقلابی، کارآمدی و اثر بخش و با تعصب و پشتکار دکتر دوستار در دانشگاه را شاهد بودیم.

وی ادامه داد: در طول مدت تصدی دوستار افتخارات زیادی در حوزه‌های مختلف فرهنگی، آموزشی و پژوهشی مانند کسب مقام در جشنواره امامت و مهدویت، رویدار صدرا و…  داشتیم  که به همت و تلاش و درایت دکتر دوستار اتفاق افتاد و خدا را شاکرم که توفیق خدمت گزاری به من داد و امیدوارم بتوانم طوری خدمت کنم که  شرمنده خون شهدا و دیگر عزیزان نباشم.

 ملکی خاطر نشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی یک دانشگاه تحول آفرین و ماموریت گرا است که این ماموریت‌ها و رخ دادها یی که قرار است در سال ۱۴۰۳ اتفاق بیافتد و سکوی مبدل دانایی به توانایی است که باید در عرصه عمل هم نشان داده شود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گیلان با اشاره به نام‌گذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تصریح کرد: خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی از سال گذشته با داشتن زیرساخت‌های لازم در زمینه‌های علمی، فرهنگی و… شروع به اقدامات مختلفی در جهت افزایش تولیدات علمی و  فرهنگی نموده است که ان شاء الله با توجه به فرمایشات حضرت آقا (مد ظله العالی) و شعار دانشگاه آزاد اسلامی به سمتی حرکت کنیم که تمام حوزه‌ها دارای جهش خوبی باشند.

ملکی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی یک مرکز علمی مولود انقلاب است و توجه به مقوله حجاب و عفاف اولویت کار در دانشگاه است و در این خصوص اساتید، کارکنان و دانشجویان باید در مقوله حجاب و عفاف کوشا بوده و برای اینکه فضای دانشگاه حال و هوای اسلامی و انقلابی داشته باشد باید از استانداردهای خوبی برخوردار باشد که این مهم همت و همدلی همگان را در جهت ارتقای جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان  طلب خواهد کرد.
لازم به ذکر است در پایان جلسه با اهدای لوح سپاس از زحمات دکتر محمد دوستار در سمت ریاست سابق دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان تقدیر شد.

 

Share